Міжнародна спільнота має накласти санкції на керівництво РПЦ, — активісти

|
Версия для печатиВерсия для печати

Ініціатива «Євромайдан SOS» закликає міжнародну спільноту накласти персональні санкції на керівництво Російської православної церкви через розпалювання ворожнечі та виправдання війни проти України.

Про це йдеться у заяві ініціативи, передає RISU.ua.

За увесь час збройної агресії Росії проти України російські війська переслідують українських релігійних діячів на зайнятих та окупованих територіях та системно знищують релігійні об’єкти в Україні: ​​зафіксовані цілеспрямовані обстріли та руйнування храмів, молитовних будинків, синагог, мечетей й інших релігійних споруд, у тому числі пам’яток архітектури. Крім того, є випадки викрадення та вбивства релігійних діячів різних конфесій.

"Переважна більшість релігійних споруд, зруйнованих і пошкоджених внаслідок авіаційних бомбардувань і ракетних обстрілів російських військ, ‒ це православні храми.

Патріарх Московський Кирилл (Гундяєв) публічно благословив російську армію на війну проти України... Саме РПЦ виступила розробником і головним пропагандистом квазі-релігійної концепції «русского мира» – неоімперського проекту, який став ідеологічною основою агресії росії проти України.

Ця по суті шовіністична ідеологія заперечує існування українського народу як окремої нації, базується на викривлені богослов’я, переписуванні історії Київської Русі та Православ’я в Україні на користь москви, поширює наративи про єдиний народ (російський, українській, білоруський) та намагається розширити експансію Росії, зокрема і РПЦ, на всі російськомовні регіони світу, незалежно від державних кордонів", - йдеться у документі.

Напередодні чергового конгресу Всесвітньої Ради Церков автори заяви назвали тих представників російської православної церкви, які є "відповідальні за розпалювання ворожнечі та виправдовування війни проти України, закликають до насильства та фактично підтримують російські спроби знищення народу України. З огляду на високі посади, авторитет та вплив на думку мільйонів віруючих, керівництво рпц має нести персональну відповідальність за загибель мирного населення в Україні, а саме:

Предстоятель російської православної церкви, патріарх московський кирил (владимир михайлович гундяев), 20.11.1946 р.н., громадянин російської федерації;

Керівник Відділу зовнішніх церковних зв’язків російської православної церкви, митрополит волоколамський іларіон (григорий валериевич алфеев, за прізвищем батька – Дашевский), 24.07.1966 р.н., громадянин російської федерації;

Заступник керівника Відділу зовнішніх церковних зв’язків російської православної церкви, протоєрей нікалай балашов (николай владимирович балашов), 13.12.1956 р.н., громадянин російської федерації;
митрополит псковський і пороховський російської православної церкви тихон (георгий алексанрович шевкунов), 02.07.1958 р.н., громадянин російської федерації, відомий як духівник владіміра путіна та особа, наближена до спецслужб росії".

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]