Металургійне виробництво скоротилась майже на 50% за 5 місяців 2022 року

|
Версия для печатиВерсия для печати

В Україні за перші п'ять місяців 2022 року виробництво чавуну, сталі та прокату знизилось у середньому на 47% у річному вимірі.

Про це повідомляє "Укрметалургпром".

Так, за січень-травень поточного року металургійними підприємствами виготовлено 4,15 млн т чавуну, що на 46,7% менше, ніж минулого року.

Водночас, сталі виготовили 4,24 млн т, що на 47,2% менше за показник відповідного періоду 2021 року. Також на 47,3% впала кількість прокату порівняно з минулим роком – до 3,79 млн т.

Декілька ключових метаргугійних заводів були суттєво пошкошджені та перебувають на тимчасово окупованій території, а ті що поновили роботи на підконтрольній теритррії, зазвичай працюють не на повнупотужність. Так, "Запоріжсталь" після часткового відновлення виробництва працює на 40-50% своєї потужності.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]