Міноборони доповіло про річні втрати армії рф в Україні

|
Версия для печатиВерсия для печати

У Міністерстві оборони заявили, що за 2024 рік армія РФ на війні в Україні втратила 430 790 військових. Там зазначають, що це безповоротні й санітарні втрати у живій силі. Умовно, це чисельність майже 36 мотострілецьких дивізій сухопутних військ російської армії.

Про це йдеться у повідомленні українського оборонного відомства.

"У 2024 році найбільшу цифру безповоротних і санітарних втрат у живій силі агресора за місяць зафіксовано у грудні 2024 року – 48 670 військових. Це також найбільший показник від початку повномасштабного вторгнення. Попередні масштабні цифри втрат армії РФ у живій силі були зафіксовані за підсумками листопада 2024 року – 45 720", — йдеться у повідомленні.

Також Сили оборони України знищили та підбили 3 689 танків противника й ця кількість умовно 119 танкових батальйонів.

"Найбільше вдалося знищити ворожих танків у травні – 428 одиниць. За даними Генерального штабу ЗСУ, наші підрозділи лише за одну добу 12 травня уразили 31 танк окупантів. Це кількість техніки танкового батальйону", — розповіли у Міноборони.

Крім цього торік було знищено і підбито 8 956 російських бойових броньованих машин

"Умовно – це кількість ББМ понад 37 мотострілецьких дивізій. Найбільше уражено та виведено з ладу ворожої бронетехніки в жовтні 2024 року – 923 одиниці. Така кількість бойових броньованих машин знищених за місяць коштувала бюджету країни-агресора орієнтовно щонайменше пів мільярда американських доларів. Рекорд за добу припадає на 12 листопада – 81 ББМ", — йдеться у повідомленні.

Українські воїни за минулий рік також уразили 13 050 одиниць артилерійських засобів окупантів. Цього вистачило б для укомплектування 725 артдивізіонів. Найбільших втрат в артилерії армія РФ зазнала у липні – 1 520 артсистем. Це найбільша цифра втрат артилерії за місяць від початку повномасштабної війни.

"Торік наші воїни перетворили на металобрухт і 313 одиниць реактивних систем залпового вогню росіян та 407 засобів протиповітряної оборони. У листопаді 2024 року зафіксовано й найбільшу з лютого 2022 року кількість підбитих і знищених автомобілів різного призначення ворога – 2 469. А загальна кількість за рік складає – 21 345 одиниць", — додали в оборонному відомстві.

За даними Генштабу ЗСУ від початку повномасштабного вторгнення станом на ранок 2 січня 2025 року армія РФ втратила на війні в Україні 792 170 військових, 21 552 артсистем, 9 676 танків, 28 кораблів, 1 підводний човен, 369 літаків та 330 гелікоптерів.

Фото ілюстративне

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У неділю в України температура значо знизиться
18:02
Балаболи. Вільний переказ інтерв'ю родини Зеленських для "Єдиного марафону"
17:05
Коли при владі не клоун з шайкой покидьків: Польща розробляє плани евакуації цивільних на випадок війни
16:31
Росіяни влучили КАБом в багатоповерхівку на Сумщині: є поранені, під завалами можуть бути люди
14:03
Покровськ треба було окопувати рік тому, зараз слід окопувати Дніпропетровщину та Запоріжжя й готувати Херсон до оборони, - екскомбат 46 ОДШБр Купол (ВIДЕО)
13:17
Україна має зупинити транспортування російської нафти через нафтопровід "Дружба", рф втратить 7,5 млрд на рік, - Порошенко
12:11
Гібридна підводна війна: загрози для ЄС
10:01
«Двері тюрми відкриються, а кришка труни ні»: розповідь військового 155-ї бригади про причини СЗЧ
08:15
Джонсона знову обрали спікером Палати представників США
08:00
Мінстратегпром подовжує постачати на фронт тисячі бракованих мін. Ціна цього - кров українських воїнів. Винний міністр Герман Сметанін, - Бутусов

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]