МВС, СБУ та прокуратура Полтавщини і Дніпропетровщини імітують розслідуваняя розкрадання "гуманітарки" - ТСК

|
Версия для печатиВерсия для печати

У Києві відбулося засідання парламентської тимчасової слідчої комісії щодо розслідування фактів можливого розкрадання гуманітарної допомоги. На засіданні народні депутати заслухали інформацію керівників правоохоронних органів Дніпропетровської та Полтавської областей (ГУНП, прокуратури, СБУ) про стан розслідування кримінальних проваджень, які обговорювалися під час виїзних засідань ТСК, зокрема у Полтаві 8 лютого цього року.

Комісія встановила, що досудове розслідування по кримінальних провадженнях проводиться неефективно, слідством не встановлено всі факти, що мають значення, не прийнято всіх необхідних процесуальних рішень. За результатами розгляду ТСК прийнято рішення визнати незадовільною роботу органів досудового розслідування Дніпропетровської та Полтавської областей; заслухати питання порядку денного повторно найближчим часом.

Заступник голови ТСК, нардеп Сергій Вельможний, на своїй сторінці у Facebook повідомив:

— За результатами розслідування ТСК у Полтаві були виявлені численні факти розкрадання гуманітарної допомоги, яка прибула на адресу Полтавської міської ради, вже маємо результати роботи, винні встановлені!

Встановлено низку порушень в процесі публічних закупівель Полтавської міської ради для приготування їжі для ВПО по завищених цінах, вже відкриті кримінальні провадження, ведуться слідчі дії стосовно таких осіб.

Були виявлені численні факти незаконного використання системи «Шлях» та більше того, маємо реальні результати роботи ТСК спільно з правоохоронцями по викриттю посадовців, які відпочивали в Європі та не купували гуманітарну допомогу військовим та ВПО!

Відомо, що Полтавська ОВА на 90 млн грн занизила вартість гуманітарної допомоги, що може вказувати на її розкрадання.

Угорі: Сергій Вельможний. Фото з відкритих джерел

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

19:56
ВАКС призначив ексдиректору оборонного підприємства 10 років тюрми заочно
19:49
Ворог вдарив по Чернігову, без електропостачання 30 тисяч мешканців
19:10
День апостола Івана Богослова: традиції, прикмети, заборони
18:07
Касьянов: Часи гучних заяв і щедрих обіцянок закінчилися
17:11
Корсун: У владі - лояльні замість професійних. Так ми ворога не здолаємо
16:57
СБУ бреше про причину обшуків в ексдетективів НАБУ, це дріб’язкова помста президента - ЦПК
15:02
Шабунін: Поки заради свободи українці вмирають на фронті, Зеленський крок за кроком відбирає цю свободу у нас в тилу. Далі буде тільки гірше
14:10
Стаття The Economist про кризу в українській владі (ПОВНИЙ ТЕКСТ)
13:06
Вже й The Economist пише про дефіцит демократії та поглиблення економічних та військових проблем в Україні
12:42
Колишнього "володаря Молдови" екстрадували з Афін до Кишинева. Він цінний агент ФСБ

Підписка на канал

Новини партнерів

Реклама

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]