Начальник КМВА після розслідування Bihus.Info ініціював переформатування Ради оборони Києва

|
Версия для печатиВерсия для печати

Начальник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко вимагає негайно звільнити всіх фігурантів розслідування BIHUS.Info та ініціює переформатування Ради оборони Києва.

Про це він написав у Телеграмі.

«Поки волонтери та кияни збирають кошти на авто, дрони, амуніцію – у столичних чиновників зовсім інші проблеми: немає місця в банківських комірках для сотень тисяч євро. Спочатку – затримання. Потім – публікації цинічних розмов. Тепер – розслідування, в яких депутати, чиновники, директори підприємств «в темі» та «в долі». І всі вони призначені міським головою. Це не просто моральний крах міської влади – це безпекова загроза для столиці. Бо ті, хто керує Києвом, водночас є фігурантами корупційних схем і навіть входять до Ради оборони Києва», - заявив Ткаченко.

Він звернувся до міського голови Києва Віталія Кличка з вимогою негайно звільнити всіх фігурантів розслідування BIHUS.Info і публічного звіту про звільнення тих, хто вже ставав фігурантом антикорупційних розслідувань. «Обіцяні «чистки» досі не відбулися», - заявив очільник КМВА.

Водночас він наголосив на необхідності перезавантаження антикорупційних структур КМДА, а також перегляду доцільності існування понад 1900 комунальних підприємств, серед яких багато «чорних дір» для бюджету.

Ткаченко також ініціює створення посади заступника начальника КМВА з питань дотримання законності. «Консультуюсь щодо кандидатури – серед варіантів журналісти-розслідувачі або топменеджери прозорого бізнесу. Це моя публічна декларація повної прозорості», - заявив він.

Начальник КМВА також вимагає скликання групи «Прозорість і підзвітність» щодо системної корупції в Києві. «Очевидно, що міське управління паралізоване корупцією. Час на кардинальні зміни», - заявив він.

Окрім того, Ткаченко вимагає перегляду складу Ради оборони Києва: «Корупціонери не можуть ухвалювати критично важливі рішення щодо безпеки столиці. Ініціюю переформатування Ради».

Він підкреслив: «Поки наші захисники ризикують життям, тил тоне в безконтрольному та незаконному збагаченні. Це не просто питання моралі – це питання безпеки. Час ставити крапку».

Як повідомлялося, 6 лютого у ході операції "Чисте місто" працівники НАБУ повідомили про підозру столичним посадовцям, серед яких, за даними ЗМІ, заступник голови КМДА Петро Оленич, депутати Київської міської ради - голова комісії з питань земельних відносин Михайло Терентьєв та член комісії Олена Марченко, а також ексдепутат Київради Денис Комарницький, якого називають організатором, а також іншим учасникам схеми. Загалом правоохоронці затримали сімох осіб.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Національне антикорупційне бюро виявили у фігурантів справи щодо посадовців Київської міської ради мільйони доларів корупційних коштів.

Вищий антикорупційний суд 26 лютого задовольнив клопотання САП та НАБУ і відсторонив на два місяці від посади заступника голови КМДА.

Київський міський голова Віталій Кличко заявив 28 лютого, що будуть звільнені з посад заступник голови КМДА Петро Оленич, заступник директора КП "Спецжитлофонд" Юрій Леонов і заступник керівника КП "Київблагоустрій" Олексій Мушта, а депутат Київради, голова земельної комісії Михайло Терентьєв має скласти депутатські повноваження.

10 березня Bihus.Info оприлюднили розсекречені прослуховування правоохоронцями депутатів Київради, чиновників КМДА та інших учасників схеми, зокрема їхні розмови з Комарницьким.

Фото: Тимур Ткаченко/Telegram

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]