Намагання рф знелюднити Україну через руйнування енергетики не вдалися: як блекаути вплинули на бажання українців виїхати з країни

|
Версия для печатиВерсия для печати

Кількість українців, що виїхали і не повернулись з-за кордону за 11 місяців 2022 року, складає понад 2 мільйони осіб, проте після початку масованих обстрілів інфраструктури та блекаутів кількість українців, які виїхали, збільшилась додатково.

Про це з посиланням на дані Прикордонної служби України повідомляє платформа відкритих даних Опендатабот.

Якщо ще у вересні додому поверталось більше людей, аніж виїжджало, то у жовтні та листопаді, ситуація змінилась.

Після початку масованих обстрілів інфраструктури та блекаутів вперше за останні 5 місяців у жовтні кількість людей, що виїхали за кордон, перевищила кількість тих, хто повернувся додому — на 16,3 тисячі осіб. У листопаді кількість тих, хто виїхав, зросла ще на 43% від тих, хто виїхав в жовтні.

Проте загалом, від початку масованих обстрілів інфраструктури, кількість українців, що виїхали та ще не повернулися додому, зросла лише на 2%.

У цілому через блекаути та бомбардування виїхало 14% від кількості українців, що повернулися за останні 5 місяців.

Нагадаємо, ще на початку квітня цього року європейською стороною було створено «Фонд енергетичної підтримки для України». Проте реально фонд запрацював лише після початку масованих обстрілів української енергетичної інфраструктури.

Однією з цілей руйнування української енергетики називають бажання росії створити міграційну проблему для країн Заходу. 

Згідно опитування Аналітичного центру міжнародної компанії з працевлаштування Gremi Persona, проведеного в жовтні, після початку терористичних ударів рф по об'єктах енергетики в Україні, планували переїзд 13% жителів Харківської, Вінницької, Львівської, Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Івано-Франківської та Житомирської областей.

Водночас Кабмін прогнозує, що у 2023 році додому повернеться близько 1,8 млн біженців. Про це йдеться у пояснювальній записці до проекту Держбюджету на наступний рік. 

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]