Індія відмовилася від російського аналога SWIFT

|
Версия для печатиВерсия для печати

Індійські банки відмовляються допомагати країні-агресору обходити західні санкції. І всупереч прагненню фінансових установ рф узгодити систему обміну платіжними повідомленнями з аналогічною платформою Індії, місцеві банкіри та влада намагаються цього уникнути.

Про це овідомляє Economic Times.

Головним аргументом російської сторони є те, що це дозволить країнам створити "безшовний" механізм розрахунків у торгівлі між країнами в рупіях, а також дозволить уникнути раптових збоїв та можливого блокування коштів, вразі введення санкцій проти, поки що не підсанкційних банків рф. 

Будь-яка інтеграція між російською системою обміну повідомленнями SPFS та індійською «Структурованою системою обміну фінансовими повідомленнями» SFMS вимагатиме не тільки оновлення місцевої платформи, але й схвалення Резервного банку Індії та уряду.

Проте ані уряд, ані банки Індії не поспішають втілювати у життя російську ініціативу, адже це може бути сприйнято західними партнерами, як спроба обійти санкції.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]