Підтримка України – це найкращий спосіб стримати Китай, - лідер Республіканської партії США у Сенаті

|
Версия для печатиВерсия для печати

Підтримка України – це найкращий спосіб стримати Китай.

 

Таку заяву лідера Республіканської партії США у Сенаті Мітча Макконнелла під час виступу у середу, 14 червня наводить Голос Америки.  

За словами Макконнелла, американські партнери в Японії, Тайвані та інших країнах “бачать чіткий зв’язок між боротьбою України проти путінської росії та загрозами, з якими вони зіштовхуються ближче до власного дому”.

“Боротьба України – це не відволікання. Вона має фундаментальне значення для стримування Китаю”, - заявив Макконнелл.

Він також навів приклади, як представники Індо-Тихоокеанського регіону підтримують Україну: Японія виділила понад 7 мільярдів доларів на українські потреби, включно з технологіями щодо дронів, системами виявлення мін та допомогу з критичною інфраструктурою, а також гуманітарна допомогу. А Тайвань надав десятки мільйонів доларів гуманітарної допомоги.

Процитувавши ще японського міністра оборони, Макконнелл наголосив, що потурання міжнародною спільнотою агресії росії може надіслати “неправильне повідомлення про те, що такі дії допустимі і в інших частинах світу”.

Зусилля з протидії авторитарній агресії росії “допомагають усьому вільному світу підготуватися до загроз завтрашнього дня”, – вважає політик. Уроки з України дозволяють вразливим партнерам коригувати власні закупівлі, навчання і тактику. А інвестиції у власні потужності оборонної промисловості у США покращують здатність країни конкурувати з Китаєм і стримувати його, каже Макконнелл.

Він високо оцінив розуміння альянсом НАТО світових викликів та наголосив, що від нестабільності в Азії постраждали б як США, так і європейські союзники.

Мітч Макконнелл додав наприкінці виступу: “І особливо я радий, що альянс запросив наших друзів – Японію, Південну Корею, Австралію та Нову Зеландію – приєднатися до Сполучених Штатів і союзників на саміті у Вільнюсі наступного місяця. Перефразовуючи генсека НАТО Столтенберга, краще мати друзів”.

Як повідомляв Голос Америки, у понеділок лідер республіканської меншості у Сенаті Мітч Макконнелл заявив, що допомога Україні – це пряма інвестиція в безпеку Америки.

Макконнелл неодноразово заявляв про підтримку України і навіть критикував своїх однопартійців, як то колишнього президента США Дональда Трампа, за недостатньо проукраїнську позицію.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

13:39
На річці Оскіл та на кордоні з рф на Харківщині досі не побудовані фортифікації. Росіяни переходять Оскіл і далі - Борова, Ізюм, Балаклія, - Безугла
13:23
Тисяча книжок – майбутнім офіцерам НГУ
12:03
Безпідставне затягування справи: Вища рада правосуддя відкрила дисциплінарну справу щодо корумпованої судді Октябрського райсуду Полтави Марини Материнко
10:01
У Румунії на парламентських виборах перемагають демократичні сили
09:17
Байден помилував свого сина Гантера, Трамп емоційно відреагував
09:09
Канцлер Німеччини Шольц прибув до Києва
08:05
Ворог просунувся в Кураховому , біля Нового Комара та на Курщині
20:00
Тиждень в Україні почнеться туманами, вдень близько 0°
18:04
Костянтин Матвієнко: Історичний Референдум 1 грудня і причини та перспективи війни
16:09
Президент України зустрівся з новим главою Євроради й топдипломаткою ЄС

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]