Після скандалу Зеленський таки підписав закон про захист книжкового ринку

|
Версия для печатиВерсия для печати

Президент України Володимир Зеленський підписав закон, який зобов’язує державу з 2023 року компенсувати видатки на оренду книгарням, що продають книжки українською мовою. І непідписання якого у законний строк визвало обурення творчої спільноти України - подробиці у публікації Українські митці вимагають від Зеленського підписати закони про захист книжкового ринку, який саботує проросійська сволота в його оточенні.

Про це повідомила пресслужба Верховної ради України.

Цей закон також передбачає забезпечення українських дітей сертифікатами на купівлю книжок. Він видаватиметься одразу після народження, а також після досягнення 14 років.

Номінал цільового сертифіката буде становити 30% прожиткового мінімуму. На початку 2023 він становитиме 805 грн.

Інший «книжковий» закон, який забороняє імпорт книжок з Росії, Білорусі й тимчасово окупованих територій України, видання творів російських авторів - громадян РФ, а також забороняє перекладати твори світової літератури з іноземних мов недержавною мовою, досі очікує на підпис. 

Нагадаємо, за інформацією з анонімних джерел, підписання цього закону блокувало МКІП. А конкретно- так званий міністр культури Олександр Ткаченко, чия антиукраїнська діяльність вже викликає обурення у широких колах громадськосьті.

 

Про антиукраїнські вчинки О. Ткаченка (на фото угорі) читайте у публікаціях:

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]