Пентагон розкрив деталі підтримки України до 2027 року

|
Версия для печатиВерсия для печати

9 січня 2025 року відбудеться 25 засідання контактної групи у форматі "Рамштайн", яке буде знаковим.

Про це повідомляє пресцентр Пентагону.

Як зазначається, на цій знаковій зустрічі міністр оборони США Ллойд Остін спілкуватиметься з міністрами оборони та старшими військовими посадовими особами з усього світу, щоб обговорити безпосередні потреби України на полі бою, довгострокові потреби в обороні та важливу координацію, яка здійснюється через коаліції сил і засобів.

"Зустріч буде зосереджена на необхідності забезпечення продовження надання ключових можливостей, включаючи системи протиповітряної оборони, артилерійські боєприпаси та броньовані транспортні засоби, а також зусилля з посилення оборонної промислової бази", - зазначили в Пентагоні.

Крім того, як йдеться в іншій публікації на сайті Пентагону, двоє високопоставлених чиновників оборони повідомили ЗМІ, що міністр оборони Ллойд Остін має намір зібрати вісім лідерів коаліційних сил контактної групи з питань оборони України під час майбутньої 25-ї зустрічі на авіабазі Рамштайн у Німеччині, щоб скласти план обороноздатності України для підтримки створення надійних сил стримування до 2027 року.

Союзники Києва розділять військові потреби України на кілька видів і призначать серед країн НАТО відповідальних за постачання по кожному із восьми напрямків. Про це заявив високопосадовець американського Міноборони.

За його словами, зміна адміністрації Білого дому не вплине на плани забезпечити ЗСУ озброєнням. «З високою ймовірністю впевнений у європейських зобов'язаннях, можливостях, досвіді та видатній вірі в місію», - сказав він. Представник Пентагону додав, що координацію всередині кожної з підгруп здійснюватимуть щонайменше дві країни-учасниці НАТО.

«Лідерам цих коаліцій треба буде схвалити дорожні карти, в яких будуть окреслені потреби та цілі України до 2027 року за такими напрямами, як ВПС, бронетехніка, артилерія, розмінування, безпілотники, інтегрована протиракетна та протиповітряна оборона, інформаційні технології та морська безпека»,— пояснив представник американського військового відомства.

Зображення вгорі: авіабаза Рамштайн у Німеччині. Фото з відкритих джерел

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У середу на заході та півночі України сніжитиме
18:45
У Повітряних силах запевнили, що не переводять дефіцитних фахівців в інші підрозділи
18:07
Міністерство культури? Міністерство дикунства: парафія костелу св. Миколая у Києві самотужки продовжує ліквідувати наслідки ворожого обстрілу унікального храму
17:38
"Метінвест" зупинив видобування вугілля у Покровську
17:33
Reuters повідомив про масову зупинку танкерів "тіньового флоту" через введені США санкції
17:26
Корумпована держава: нібито арештований "Гулівер" повернувся під контроль ексвласника
17:08
Група знаменитостей хочуть створити відкриту екосистему соціальних мереж без Маска та Цукерберга
16:20
Дорогий раритет: чому Агенція Міноборони купує протитанкові міни часів Другої світової
15:58
З Повітряних сил за наказом Сирського масово переводять людей у Сухопутні війська – УП
15:35
До 1100 км вглиб Росії: у Генштабі розповіли подбробиці наймасованішої атаки дронів

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]