Політика Трампа може призвести до відродження "закону джунглів" у міжнародних відносинах, - МЗС Китаю


На думку Китаю політика президента США Дональда Трампа повертає світ до "закону джунглів".
Про це заявив міністр закордонних справ Китаю Ван Ї (НА фОТО), повідомляє РБК-Україна.
Ван Ї наголосив, що повернення до принципу "Америка насамперед" може призвести до відродження "закону джунглів" у міжнародних відносинах.
Очільник МЗС Китаю наголосив, що якщо кожна країна ставитиме свої інтереси понад усе, це підірве міжнародні норми і викличе хаос на світовій арені.
"У світі понад 190 країн", - зазначив китайський дипломат, додавши, що якщо всі держави покладатимуться тільки на силу та егоїзм, першими постраждають слабші країни. Це, на його думку, поставить під загрозу міжнародний порядок.
Заяву було зроблено на тлі політичної ситуації, коли США під керівництвом Трампа активно змінюють свою зовнішню політику. Пекін, навпаки, прагне представити себе як стабільного партнера і захисника міжнародних норм.
Ван Ї також різко прокоментував дії Трампа щодо підвищення мит на китайський імпорт, наголосивши, що жодна країна не може одночасно пригнічувати Китай і підтримувати з ним добрі відносини. За його словами, такий підхід не сприяє зміцненню довіри між країнами і лише погіршує двосторонні відносини.
"Велика країна повинна дотримуватися міжнародних зобов'язань і не ставити егоїстичні інтереси вище за принципи", - заявив Ван Ї, додавши, що Китай рішуче виступає проти політики сили і гегемонії.
Фото з відкритих джерел
На цю тему:
- Трамп свідомо руйнує НАТО: США відмовилися планувати нові військові навчання блоку в Європі
- Трамп може перекинути військових США з Німеччини до Угорщини, яку контролює ФСБ РФ. Схоже, у Путіна з Трампом спільний план по знищенню ЄС
- Німеччину закликали не купувати зброю США, а вкладатися в свою
- "США більше не можна довіряти": Фінляндія готується сама захищатися від потенційного нападу РФ
- У Польщі масштабно готуватимуться до можливого нападу рф
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 19:05
- В росії повертають Сталіна і Сталіград
- 18:02
- "2 мільярди доларів на місяць - це закрити весь фронт", - Білецький розповів про сучасну війну
- 17:47
- Зеленський про Путіна: "Неповага до Ердогана, неповага до Трампа"
- 17:31
- Зеленський мав довгу зустріч з Ердоганом, завтра вони разом полетять до Албанії
- 17:20
- Зеленський не братиме участь в переговорах у Стамбулі
- 17:09
- Помер фізик Річард Гарвін – творець першої термоядерної бомби
- 16:05
- Корсун: Що робити, коли "скубання гусей" пішло не за планом
- 15:14
- Влада ініціювала два законопроєкти, які знищують дисциплінарну відповідальність для суддів
- 14:40
- Гундяєв носить панагію, вкрадену в українського митрополита
- 13:55
- Росія накопичує сили для нового наступу, - CNN