Польський екс-міністр сільського господрства передбачає надвисоку конкуренційність України після перемоги

|
Версия для печатиВерсия для печати

Виробничий потенціал вільної України зараз викорситовується лише на 40 відсотків. Коли Україна буде вільна, а міжнародні холдинги, які там функціонують, зміцнять свої технології у сфері виробництва, то у світі не буде більш конкуренційного регіону як Україна.

Про це в зв’язку з потенційними проблемами якості польських земель в порівнянні з українськими та необхідністю перегляду аграрної політики ЄС, заявив колишній міністр сільського господарства Марек Савіцький, повідомляє Польське радіо.

Можливе входження України до Європейського Союзу без змін аграрної політики Спільноти означатиме, що вирощування в Польщі на землях класу чотири і нижче буде нерентабельним, вважає Савіцький. Саме на цю категорію земель припадає близько 70 відсотків орних земель Польщі.

Марек Савіцький зазначив, що Європейський Союз має підтримувати виробництво, а не лише власність на землю:

«Виробничий потенціал вільної України зараз викорситовується лише на 40 відсотків. Коли Україна буде вільна, а міжнародні холдинги, які там функціонують, зміцнять свої технології у сфері виробництва, то у світі не буде більш конкуренційного регіону як Україна. А тому обробляти у Польщі землі класу чотири буде без сенсу

Марек Савіцкий додав, що Європа може дозволити собі перерозподіл продуктів харчування, вироблених в ЄС, у бідні регіони світу, які не в змозі прогодувати власне населення.

«Аргумент»


 В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]