Президент усунув зрадника Демченка з посади начальника комітету по розвідці при президентові

|
Версия для печатиВерсия для печати

Президент Володимир Зеленський не лише звільнив Руслана Демченка з посади першого заступника секретаря РНБО, а й усунув з посади начальника комітету по розвідці, повідомив головред «Цензор.Нет» Юрій Бутусов з посиланням на джерела. Як вже писало ZN.UA, саме Демченку протягом двох останніх років мали звітувати та звітували всі розвідки України – прикордонники, зовнішня розвідка та інші спецструктури. 

«Одночасно, за даними «Цензор.Нет», Демченко усунутий з посади начальника комітету по розвідці при президенті. В нього було дві посади, і вплив Демченка пояснювався саме тим, що він офіційно контролював усю діяльність українських спецслужб», – написав Бутусов у Facebook.

Журналіст додав, що президент призначив Демченка незаконно, адже той «був люстрований у 2015-му році і не міг бути призначеним на державні посади. Очевидно, президент знав про проросійські зв'язки Демченка». Бутусов заявив, що Демченко, який контролював усю українську розвідку, причетний до провалу усіх українських спецоперацій у 2020-му році. За його словами, тепер після початку війни «це збагнув і президент, який так відчайдушно захищав зрадника».

«Для усіх зрозуміло, що звільнили Демченка саме тому, що докази його роботу на Росію очевидні для усіх, а найбільше для наших союзників в США. Саме через провал роботи комітету по розвідці при президенті у січні-лютому 2022-го не було проведено мобілізацію оперативного резерву, не було проведено розгортання ТрО, не було вчасно підірвано мости через Чонгар, не було захищено з тилу Маріуполь, не було вчасно евакуйовано населення на напрямках російських ударів», – додав Бутусов.

Раніше ЗМІ повідомляли, що досвідчений дипломат Руслан Демченко в часи президента Віктора Ющенка працював в президентському апараті. За часів президента-втікача Віктора Януковича Демченко був першим заступником голови МЗС України. У зовнішньополітичному відомстві він займався російським напрямком і брав участь у підготовці харківських угод. У часи президента Петра Порошенка Демченко був радником глави держави і працював разом з ним над документами «першого Мінська». Демченко також був радником президента Зеленського. Він займався «мінським процесом» і звільненням заручників, утримуваних Росією. 

Руслан Демченко брав участь у нараді, на якій вирішувалася доля спецоперації по затриманню в Білорусі найманців ПВК Вагнер. В кінцевому результаті спецоперація була зірвана. Крім того, саме Демченко лобіював так звані «Харківські угоди» у 2010, що передбачали продовження перебування російського флоту в Криму до 2042 року.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

12:51
Рада збільшила кількості прикордонників на 15 тисяч
12:04
Поліція та ДБР заробляють на криміналі: чому ніхто не може знайти виробників нелегальних сигарет
10:01
Держава знатиме про резервіста все: нові дані в реєстрах - Рада змінить порядок ведення військового обліку під час війни
09:09
У росії палають НПЗ і дві нафтобази
08:31
Треба перестати фінансувати політичні партії під час війни, а ці сотні мільйонів гривень спрямувати на оборону, - Юрчишин
08:00
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 24 квітня
04:22
Сенат США затвердив виділення допомоги Україні
20:00
У середу в Україні сухо на півдні та сході, ніччю - заморозки
18:07
Юрій Ніколов: Корупційна історія Сольського - для розуміння того, наскільки укорінена в Україні корупція
17:57
"Porsche на тестя": у заступника начальника поліції Дніпра знайшли 14 млн незаконних активів

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]