Президент усунув зрадника Демченка з посади начальника комітету по розвідці при президентові

|
Версия для печатиВерсия для печати

Президент Володимир Зеленський не лише звільнив Руслана Демченка з посади першого заступника секретаря РНБО, а й усунув з посади начальника комітету по розвідці, повідомив головред «Цензор.Нет» Юрій Бутусов з посиланням на джерела. Як вже писало ZN.UA, саме Демченку протягом двох останніх років мали звітувати та звітували всі розвідки України – прикордонники, зовнішня розвідка та інші спецструктури. 

«Одночасно, за даними «Цензор.Нет», Демченко усунутий з посади начальника комітету по розвідці при президенті. В нього було дві посади, і вплив Демченка пояснювався саме тим, що він офіційно контролював усю діяльність українських спецслужб», – написав Бутусов у Facebook.

Журналіст додав, що президент призначив Демченка незаконно, адже той «був люстрований у 2015-му році і не міг бути призначеним на державні посади. Очевидно, президент знав про проросійські зв'язки Демченка». Бутусов заявив, що Демченко, який контролював усю українську розвідку, причетний до провалу усіх українських спецоперацій у 2020-му році. За його словами, тепер після початку війни «це збагнув і президент, який так відчайдушно захищав зрадника».

«Для усіх зрозуміло, що звільнили Демченка саме тому, що докази його роботу на Росію очевидні для усіх, а найбільше для наших союзників в США. Саме через провал роботи комітету по розвідці при президенті у січні-лютому 2022-го не було проведено мобілізацію оперативного резерву, не було проведено розгортання ТрО, не було вчасно підірвано мости через Чонгар, не було захищено з тилу Маріуполь, не було вчасно евакуйовано населення на напрямках російських ударів», – додав Бутусов.

Раніше ЗМІ повідомляли, що досвідчений дипломат Руслан Демченко в часи президента Віктора Ющенка працював в президентському апараті. За часів президента-втікача Віктора Януковича Демченко був першим заступником голови МЗС України. У зовнішньополітичному відомстві він займався російським напрямком і брав участь у підготовці харківських угод. У часи президента Петра Порошенка Демченко був радником глави держави і працював разом з ним над документами «першого Мінська». Демченко також був радником президента Зеленського. Він займався «мінським процесом» і звільненням заручників, утримуваних Росією. 

Руслан Демченко брав участь у нараді, на якій вирішувалася доля спецоперації по затриманню в Білорусі найманців ПВК Вагнер. В кінцевому результаті спецоперація була зірвана. Крім того, саме Демченко лобіював так звані «Харківські угоди» у 2010, що передбачали продовження перебування російського флоту в Криму до 2042 року.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

15:42
А ви воюйте. Суд скасував арешт майна родини ексміністра енергетики Ставицького, який обікрав Україну
14:02
Ймовірно кожен двадцятий чоловік в Україні загинув на війні, або отримав важкі поранення – The Economist
12:11
Від фіктивного днопоглиблення та "буксирних схем" на Одещині — до хабарів із київських маршрутників: суд поновив на посаді одіозного портовика
12:04
З фронту вилучили партію неякісних 82-мм мін
10:20
Ексгумація жертв Волинської трагедії: Україна та Польща ухвалили заяву
10:01
Верховний суд підтвердив, що упц мп не має прав на користування Спасо-Преображенським собором у Чернігові
08:00
Ворог окупував Новоселидівку та Петрівку і просунувся біля 12 населених пунктів
20:00
У середу в Україні хмарно з проясненнями, вдень близько 0°
18:02
"Якщо настане криза чи війна" - ось справжній план стійкості
16:08
На Рівненщині та Одещині три громади перейшли до ПЦУ

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]