СБУ та ДБР почали масштабні обшуки "по всій вертикалі митниці"
Обшуки влаштували у Центральному апараті Державної митної служби та Волинській, Львівській, Тернопільській, Чернівецькій, Одеській, Київській, Рівненській і Закарпатській регіональних митницях України.
СБУ та ДБР у взаємодії з Офісом Генерального прокурора 10 лютого повідомили про початок масштабної спецоперації – обшуків "по всій вертикалі митниці". У пресслужбі СБУ заявили, що правоохоронці розпочали обшуки у Центральному апараті Державної митної служби та Волинській, Львівській, Тернопільській, Чернівецькій, Одеській, Київській, Рівненській і Закарпатській регіональних митницях України.
"Також встановлено близько 50 суб’єктів господарської діяльності, які допомагали митникам реалізовувати тіньові схеми. Наразі їхня діяльність заблокована. Співробітники правоохоронних органів працюють на окремих ділянках державного кордону України та у пунктах пропуску з метою припинення незаконної діяльності та ліквідації контрабандних схем", – зазначили в повідомленні.
Нагадаємо, 1 лютого керівник фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив про звільнення керівництва митниці. Однак т.в.о. голови з роботи в Держмитслужбі не звільнили, а просто скасували наказ про його призначення. Він залишився керувати департаментом.
Але уряд звільнив першого заступника голови Державної митної служби Олександра Щуцького та порушив дисциплінарне провадження стосовно заступника Голови Державної митної служби України Руслана Черкасського. На час дисциплінарного провадження його лише відсторонено від займаної посади.
За повідомленням ЗМІ, саме Руслан Черкаський (угорі на фото) і є головним організатором контрабандних кримінальних схем на митниці (подробиці у статті Звільнення керівництва митниці є профанацією, "реального керівника митниці" лише відсторонено - народний депутат).
На цю тему:
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 16:05
- Богдан Червак: Дзеркальна відповідь на хамські заяви Навроцького про УПА
- 14:11
- Ексголова Полтавського райсуду Лариса Богомолова отримала 15 років за держзраду
- 13:01
- Ворог нищить АЗС на Чернігівщині в 30-50 км від кордону
- 12:44
- Ворог атакував сховище ядерних відходів у Чорнобилі
- 10:04
- Лєна Чиченіна: Пояснення істерики довкола Булгакова
- 09:10
- У Китаї оголосили про початок морської "СВО" біля Тайваню
- 08:00
- На Запоріжжі за добу росіяни вбили людину, 25 поранили; частково знеструмлено обласний центр
- 18:06
- Корсун: Російська мова в Україні у 2026 - чому вона досі присутня?
- 16:07
- Шабунін: "Тилова" СБУ нищить громадянське суспільство як ФСБ
- 14:08
- The Economist попереджає про ризики поширення “соціалізму покоління Z”








