Трамп і Зеленський оприлюднили тези перемовин

|
Версия для печатиВерсия для печати

Трамп розповів про розмову із Зеленським і каже, що "формує концепцію" для припинення війни

Обраний президент США Дональд Трамп поділився своїми висновками із розмови з президентом України Володимиром Зеленським у Парижі, куди обоє їздили на церемонію відкриття Нотр-Даму, та заявив, що "формує концепцію" реалізації свого задуму про швидке припинення війни.

Про це повідомляє The New York Post на основі телефонного інтерв’ю з Трампом після його поїздки до Парижа. 

Трамп заявив, що говорив із Зеленським про те, як завершити війну, і що він "готовий до перемовин". 

"Він хоче домовлятися про мир. Це дещо нове", – сказав Дональд Трамп.

"Він хоче домовлятися про припинення вогню.. Ми не говорили про деталі. Він вважає, що вже час, і Путін має подумати, що вже час, тому що він програв. Коли ви поклали 700 тисяч людей, то вже час. Це не закінчиться, поки не домовитись про мир", – заявив обраний президент США.

Трамп додав, що "формулює концепцію того, як закінчити цю безглузду війну". 

Ми говорили з Трампом про заморожений конфлікт, - Зеленський

Президент Володимир Зеленський розповів, що на зустрічі із Дональдом Трампом у Парижі говорили про заморожений конфлікт.

Про це глава держави заявив на початку переговорів із кандидатом у канцлери Німеччини Фрідріхом Мерцем, передає УНІАН.

За словами президента, дуже важливо на постійній основі спілкуватися з американською стороною та важливо розробляти майбутні кроки разом з європейцями.

"Коли ми говоримо про заморожений конфлікт, якщо між нами, то ми (із Трампом. - Ред.) про це говорили. Я сказав: що ми більш, ніж хтось у світі хочемо закінчення війни, і безумовно, дипломатично закінчення війни принесе більше збереження життів, і ми хочемо цього", - сказав Зеленський.

Водночас він повідомив, про що наголошував у Парижі під час зустрічі з президентом Франції Макроном і Трампом.

"Передовсім ви побачите - Путін не хоче завершення цієї війни. Тому, його треба примусити. Примусити можна тільки, якщо Україна сильна. Україна сильна перед будь-якою дипломатією - це сильна на полі бою армія, це пакети зі зброєю тощо. Це далекобійні системи, безумовно і ATACMS, і Taurus, і Storm Shadow і Scalp - все це нам дуже сильно потрібно", - підсумував президент.

Окрім цього, за його словами, Україні потрібні гарантії безпеки: "Зараз ми не можемо бути в НАТО, але запрошення в НАТО може бути".

Зеленський зазначив, що має намір переконати чинного президента США Джо Байдена погодити таке запрошення.

Зустріч Трампа, Макрона та Зеленського 7 грудня

Нагадаємо, 7 грудня 2024 року в Парижі президент України Володимир Зеленський провів зустріч із обраним президентом США Дональдом Трампом і президентом Франції Емманюелем Макроном. Зустріч тривала понад 30 хвилин, після чого лідери відправилися на церемонію відкриття Собору Паризької Богоматері.

Зображення вгорі: скріншот з відео

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]