У Херсоні зникло російське мовлення і почало ловити «Суспільне»
У Херсоні зникло пропагандистське мовлення і повернулося Суспільне на частоті 92.00 FM.
Про це у Телеграмі повідомив спікер Оперативного командування «Південь» Владислав Назаров.
«Пропагандистські телеканали у тимчасово окупованому Херсоні припинили мовлення ще з тиждень тому», - йдеться у повідомленні.
Назаров зазначив, що натомість у місті почало ловити Суспільне на частоті 92.00 FM.
Як повідомлялося, 3 березня у Херсоні загарбники захопили приміщення ТРК «Суспільне мовлення: Херсон». Крім того, на російському супутнику розпочав мовлення херсонський телеканал «ВТВ+».
Від початку повномасштабного вторгнення в Україну москва постійно нарощувала медійну присутність у Херсонській області. Куратором пропагандистських телеканалів на Херсонщині призначили російського політтехнолога Олександра Малькевича, який брав активну участь у створенні проросійського каналу «Таврія» та очолював так звану медіашколу в тимчасово захопленому Херсоні. За даними Центру журналістських розслідувань, він близький друг «кухаря путіна» євгена пригожина, який особисто вербує найманців для ПВК «Вагнер» у російських колоніях.
Підготовкою журналістів для херсонського обласного телеканалу «Таврія», який «запустили» загарбники, опікувалися «спеціалісти» російського пропагандистського russia today (rt). Ісмаїл Абдуллаєв, 56-річний ексдиректор пропагандистської телекомпанії «Оплот» з так званої «днр», очолив створену окупантами в Херсоні телерадіокомпанію «Таврія».
На цю тему:
- Окупований Херсон без світла - партизани підірвали три опори ЛЕП
- Окупанти депортують усіх українців з Каховського району
- Резніков впевнений, що росіяни готові до "акту доброї волі" в Херсоні
- ГЕНШТАБ ЗСУ: за добу ЗСУ ліквідували майже полк росіян
- Звірства російських фашистів: окупанти насильно вивозять українців із Херсонської області
- Анатомія державної зради. Як Богуслаєв і завод "Мотор Січ" озброювали фашистську Росію
- Як Україні готуватися до війни у 2023 році
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 10:53
- Глава Пентагону відвідає Німеччину, Бельгію і Польщу: що на порядку денному
- 09:10
- "Джо, ти звільнений" - Трамп позбавив Байдена доступу до секретної інформації
- 09:00
- Ректора КНУКіМ Поплавського звинуватили в сексуальних домаганнях, покидьок розбещував підлітків
- 08:48
- Кадрова чехарда: Зеленський призначив нового посла України в Молдові, всупереч очікуваній кандидатурі
- 08:40
- Країни Балтії вийшли з енергокільця з росією та Білоруссю
- 08:24
- Трамп доручив Маску перевірити витрати Пентагону
- 08:19
- Кандидат на посаду голови ФБР Пател отримував гроші з фонда путіна - WP
- 08:11
- ЗСУ просунулися на Курщині, ворог - на Донеччині
- 20:00
- На вихідні майже по всій Україні без опадів
- 18:12
- Трамп сказав, що планує зустрітися із Зеленським наступного тижня: хоче обговорити питання рідкісноземельних металів та завершення війни
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.