У ЗСУ виключають оточення Бахмута росіянами


Українські військові виключають оточення Бахмута російськими окупантами.
Про це заявив речник Східного угруповання військ Сергій Череватий.
За його словами, ЗСУ контролюють ситуацію бахмутському напрямку, хоча вона і важка.
«Це їхня головна мета, коли не виходить взяти в лоб, то оточити. Там дуже тяжка ситуація, але контрольована. Командування бачить характер їхніх дій, їхні наміри, і, зокрема, минулої доби було передано серйозний "привіт" від нашої артилерії, у тому числі новітніми високоточними системами, щоб дещо охолодити їхній запал в оточення наших підрозділів», – заявив Череватий в ефірі національного телемарафону.
Він наголосив, що наші захисники продовжують стримувати атаки росіян. За словами Череватого, є всі сподівання, що ЗСУ зупинять ворога і на бахмутському напрямку.
На Донеччині тривають важкі бої, які, зокрема, розгортаються навколо Бахмута. Для росіян місто є стратегічно важливим населеним пунктом, після взяття якого вони зможуть продовжити просування вглиб області. Там продовжуватиметься війна на виснаження з великими втратами з обох сторін, але посилення артилерійського вогню дозволить утримати місто під контролем ЗСУ.
На цю тему:
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 11:03
- росія хоче знекровити Україну до прибуття танків із Заходу - The Spectator
- 10:01
- ГЕНШТАБ ЗСУ: втрати ворога станом на 29 січня
- 09:00
- День пам’яті Героїв Крут сьогодні відзначають українці
- 08:03
- Безпілотники атакували воєнний завод Ірану
- 20:00
- У неділю в Україні хмарно, де-не-де сніг з дощем, ще більше потепліє
- 20:00
- На вихідні Україну засипле мокрим снігом, але потеплішає
- 19:08
- “Дорога терору і вбивств веде до пекла” – Предстоятель ПЦУ про росію та Голокост
- 18:45
- США жорстко перевірятимуть використання допомоги Україні і суворо каратимуть її рокрадачів - як це буде
- 18:08
- Що зараз відбувається на фронті: розповіді та думки військових
- 17:36
- Кабмін схвалив постанову про виїзд чиновників: можна до малих дітей, на відпочинок – ні
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .