Угорщина допоможе відбудовувати Київщину та лікувати поранених українських бійців – Сіярто

|
Версия для печатиВерсия для печати

Угорщина засуджує напад росії на Україну, готова допомогти у відбудові Київської області та прийняти на лікування поранених українських воїнів.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це заявив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто під час Конференції донорів для допомоги Україні у Варшаві.

«Ми чітко заявили, і я хочу це тут підкреслити та повторити, щоб усі могли зрозуміти: Угорщина виступає на підтримку України та суверенітету України. Ми можемо чітко проводити різницю між тим, хто напав, і тим, хто зазнав нападу. Ми засуджуємо військову агресію російської федерації проти України і серйозні порушення прав людини, і ми закликаємо до негайного розслідування усіх можливих воєнних злочинів», - заявив він.

За словами Сіярто, угорська солідарність з Україною «підтверджується тим фактом, що ми прийняли 670 тис. біженців з України».

На цьому тлі глава МЗС Угорщини заявив про готовність країни надати Україні пакет допомоги та заходів, який загалом оцінюється у 47 млн євро.

Так, Будапешт готовий взяти участь у відбудові школи та шпиталю у Київській області, або ж у будь-якому іншому місці. Також Сійярто заявив про готовність надати людям, які втекли на захід України від війни, мобільні будинки для тимчасового проживання. Крім того, Угорщина готова надати 1 тис. стипендій в угорських вишах для українців, які прибули до країни, та прийняти на лікування 140 дітей з України у своїх спеціальних госпіталях.

При цьому угорський міністр заявив про готовність лікувати в Угорщині поранених українських воїнів: «Ми готові надати медичну допомогу пораненим українським солдатам в угорських шпиталях без будь-якого обмеження у кількості». 

Як повідомлялося, сьогодні, 5 травня, у Варшаві проходить Конференція донорів для допомоги Україні. Ініціаторами події є прем’єр-міністри Польщі і Швеції Матеуш Моравецький і Магдалена Андерссон. Метою конференції є збір коштів на гуманітарні потреби України. Польща та Швеція таким чином хочуть заохотити своїх партнерів спільно реагувати на складну гуманітарну ситуацію в Україні. Партнери події - президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн і голова Європейської Ради Шарль Мішель.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]