Українські священнослужителі у Ватікані дорікнули Папі Римському за його слова про Росію

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Папа Римський Франциск у середу, 6 вересня, прийняв велику групу єпископів з України й мав з ними тривалу розмову.

Під час майже двогодинної зустрічі, що відбулася до ранкової генеральної аудієнції понтифіка, деякі єпископи висловили розчарування висловлюваннями Франциска про Росію, ідеться в пресрелізі української сторони. Близько 50 українських єпископів прибули до Рима для участі в синоді Української Греко-католицької церкви (УГКЦ) під керівництвом архієпископа Святослава Шевчука, передає Deutsche Welle.

У пресрелізі української сторони йдеться про те, що єпископи України сказали Франциску, що певні заяви й жести Ватикану і Папи є "болючими та важко сприймаються українським народом". Єпископи заявили Франциску буквально таке: "Вірні нашої Церкви чутливі до кожного слова Вашої Святості як вселенського голосу правди та справедливості".

Читайте також: Папа Римський Франциск заговорив путінськими лозунгами про "велику Росію"

Українські священнослужителі також наголосили, що російська пропаганда, за їхніми словами, використовує непорозуміння між Україною і Ватиканом для виправдання вбивчої ідеології "русского мира".

Водночас у пресрелізі Ватикану щодо зустрічі йдеться про те, що понтифік уважно вислухав єпископів і підкреслив свою близькість до українського народу. "Окремим болем українського народу є той факт, що ви сумніваєтеся, з ким Папа. Я хочу запевнити вас у моїй солідарності з вами та постійній молитовній близькості. Я є з українським народом", - заявив понтифік.

Читайте також: Папа Римський Франциск і "руський мір"

У повідомленні наголошується, що на зустрічі у Ватикані, зокрема, обговорювали й суперечливі висловлювання понтифіка про духовну велич Росії. Папа у зв'язку з цим нагадав про свої слова перед журналістами під час повернення на літаку з Монголії до Ватикану, коли він наголосив, що мав на увазі духовно-культурну велич Росії, а не імперіалістичні дії або спосіб мислення царів. Тоді ж понтифік висловив глибоке співчуття з приводу непорозуміння, що виникло.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:29
Генерали повинні бути в окопах, - Зеленський про новації управлінні в ЗСУ
20:00
У неділю сніжитиме на заході та дощитиме на сході України
18:08
Марина Данилюк-Ярмолаєва: Нинішні "еліти" вважають громадян черню, якій можна не говорити правду
16:01
Епіфаній: Пам'ять про Голодомори має передати розуміння того, що варто очікувати від режиму Кремля
15:45
Пам'ятаймо про Голодомор! Загальнонаціональна хвилина мовчання
15:09
Удар Storm Shadow по штабу зс рф у Курській області: ліквідовано російського генерала Солодчука, 18 офіцерів рф та 500 солдатів КНДР, - Global Defense Corp
14:10
Радник президента визнав, що взагалі-то "плану стійкості" ще немає, є лише "хотєлкі" "на стадії підготовки"
12:29
Це також "план стійкості" Зеленського: скандальна посол України Ілащук вручила грамоту та медаль головному мафіозі Болгарії Пеєвському, - журналіст Шлінчак (ФОТО)
12:01
Бутусов: Чому СБУ та ДБР не припинять постачання на фронт тисяч бракованих мінометних мін? Відповідь МО: тому що міни "неправильно намочені"
10:02
Корумпований детектив Ткачук та тютюновий скандал: чому важливо перезавантажити БЕБ

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]