В Офісі Президента України оцінюють, що за результатами цього року дефіцит бюджету складе $50 млрд

|
Версия для печатиВерсия для печати

Іншими словами влада продовжує прогнозувати, що в середньому на місяць дефіцит бюджету становитиме по $5 млрд. 

Ціна держави вважає, що такий розмір дефіциту можливий або у випадку зростання обсягів грантової підтримки або у разі подальшого скорочення видатків. 

Надалі попри інфляційну підтримку, очікуємо, що падіння доходів буде більш помітним. 

Найбільше падіння наразі спостерігається в динаміці ПДВ. Падіння податку на прибуток підприємств поки що не так помітне у зв'язку з часовими різницями між датами нарахування та сплати податку. До липня, поки не скасовували одночасне нарахування зарплати та грошового забезпечення призваних військових, дещо виручає ЄСВ та ПДФО. 

Водночас потреба у видатках подвоїлась переважно через зростання видатків на оборону та соціальну підтримку

«Аргумент»

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]