В Іспанії, Чехії та на Кіпрі перестали приймати карти UnionPay російських банків

|
Версия для печатиВерсия для печати

Росіяни скаржаться, що в деяких країнах Європи вже припинили приймати карти китайської UnionPay, випущені російськими банками. З проблемами зіткнулися російські туристи в Іспанії, Чехії та Кіпрі. Також карти UnionPay можуть перестати працювати у Болгарії.

Про це пише російське видання Коммерсант.

У Чехії банкомати KB Bank не приймають картки UnionPay, повідомили «Известиям» у call-центрі кредитної організації. Там уточнили, що це стосується карт будь-яких банків. Інший чеський банк, Ceska Sporitelna, поки що приймає російські карти UnionPay. 

В Іспанії карти UnionPay не можна використовувати у банкоматах Euronet, Kutxabank та ING. У Euronet підтвердили "Известиям", що карти, випущені деякими банками-емітентами, були заблоковані і не прийматимуться через санкції. Були окремі випадки відмови у прийомі карток в іспанській ATM Sabadell, але в банку заявили, що ще працюють із китайською платіжною системою.

Користувачі також скаржаться на збої при прийомі карток UnionPay в банкоматах мережі JCC на Кіпрі. У call-центрі кредитної організації сказали, що приймають картки, але запровадили обмеження на зняття готівки: ліміт - €1,4 тис. на день, між проведенням операцій має пройти кілька годин.

Крім того, стало відомо про плани болгарського DSK Bank із 26 жовтня припинити працювати з UnionPay. У центрі підтримки банку повідомили «Известиям», що поки переговори з UnionPay продовжуються, остаточного рішення не ухвалено.

З 3 жовтня банкомати у Фінляндії перестали обслуговувати карти UnionPay. З 30 вересня фінська влада обмежила в'їзд російських туристів до країни. У вересні Єврокомісія скасувала спрощене отримання віз для росіян.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]