Верховний Суд України вибирає в голови нового корупціонера і загрожує конкурсу до ВККС

|
Версия для печатиВерсия для печати

Не встигла висохнути мокра печатка на протоколі про звільення з посади Голови ВС Всеволода Князєва – любителя мільйонів готівкою – як почалося висування кандидатів на пост нового Голови. На п'ятницю вже запланований пленум, на якому планується голосування. Але зараз цього не можна робити категорично, і от чому.

Про це пише Михайло жернаков, голова правління Фундації DEJURE, д.ю.н.на своїй сторінці у fb.

1. Ми знаємо хто всі ці інші 16 суддів, які фігуранти справи НАБУ? Нам ок, щоб вони вибирали нового Голову ВС? В нас є переконання, що це буде чесний вибір, але не за "10 пакетів по $100 000"?

2. Новий Голова ВС автоматично стає членом Вищої ради правосуддя і впливатиме на вибір членів Вищої кваліфкомісії суддів, які вибиратимуть нам 2500 суддів на 30 років вперед.

Ми точно готові довірити це такому судді?

Воно нам треба?

Закон на вибори голови дає МІСЯЦЬ з дня звільнення попереднього. Куди поспішаємо?

Ну і останнє. Зараз усіх, в тому числі наших міжнародних партнерів, дуже цікавить питання "а що ж робити з Верховним Судом"?

Так от. Рішення суддів ВС щодо Голови тут стане дуже вагомим маркером.

Якщо зараз кулуарно, без належного обговорення на голову ВС поставлять "потрібного" представника судової мафії – це поставить цілком обґунтоване питання щодо доброчесності Суду в цілому, з усіма відповідними наслідками.

Вгорі: будівля Верховного Суду України. Фото: Вікіпедія

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]