Вночі Україна перейде на літній час

|
Версия для печатиВерсия для печати

Стрілки годинників треба перевести о 3:00 годині ночі.

Традиційно наприкінці березня відбувається перехід на літній час. У 2023 році в Україні він припадає на 26 березня.

Цієї ночі українці мають перевести стрілки годинників на одну годину вперед. Зробити це треба сьогодні вночі о 3:00.

Слід зазначити, що переведення годинників в Україні закріплене у постанові Кабміну від 13 травня 1996 року № 509 «Про порядок обчислення часу на території України». Так, щороку перехід на літній час здійснюється в останню неділю березня, а на зимовий – в останню неділю жовтня.

Понад два роки тому Комітет з питань економічного розвитку рекомендував народним депутатам ухвалити за основу проєкт закону № 4201 «Про обчислення часу в Україні». Автори документи свою позицію аргументували тим, що переведення стрілок годинників негативно впливає на здоров'я людей. На початку березня 2021 року парламент прийняв його у першому читанні, але не зміг проголосувати у другому читанні та відправив законопроєкт на доопрацювання.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]