Всі роботодавці України мають надати списки військовозобов'язаних до ТЦК до 1 грудня: для чого це необхідно

|
Версия для печатиВерсия для печати

Згідно з правилами військового обліку, затвердженими постановою Кабінету міністрів № 1487, усі роботодавці мають щорічно до 1 грудня надавати списки призовників , військовозобов'язаних та резервістів до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК СП). Подання цих списків призначене для перевірки даних у списках персонального військового обліку призовників.

Відповідні списки складаються на основі військово-облікових документів, які роботодавець повинен перевіряти у працівників під час їхнього прийняття на роботу.

Зазначимо, що прийняття на роботу військовозобов'язаних осіб може провадитися лише після їх реєстрації у відповідних районних (міських) територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки, органах Служби безпеки України або підрозділах Служби зовнішньої розвідки (згідно з пунктом 34 відповідного Порядку).

Списки військовозобов'язаних повинні подавати:

  • Виконавчі органи сільських, селищних, міських рад, які ведуть облік призовників, військовозобов'язаних та резервістів, які проживають на території адміністративно-територіальної одиниці;
  • Державні органи, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації, які ведуть облік своїх працівників. У разі навчальних закладів – облік своїх учнів.

Це робиться з метою перевірки відповідності інформації, що міститься у списках персонального військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів, з обліковими документами у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки (ТЦК СП), де ці особи перебувають на військовому обліку.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]