Як зміняться зарплати та премії військовослужбовців - роз'яснення МО

|
Версия для печатиВерсия для печати

У Міноборони роз’яснили, як зміняться зарплати та премії військовослужбовців після набуття чинності нового порядку виплат.

Про це АрміяInform розповів заступник начальника управління соціальної підтримки – начальник відділу грошового забезпечення та заробітної плати полковника Олег Рогаль.

Новий порядок діє з 1 лютого: додаткову грошову винагороду військовим по 30 000 грн та по 100 0000 грн виплачуватимуть по-новому. Виплати залежатимуть від того, чи перебуває військовий у тилу чи безпосередньо у зоні проведення бойових дій.

Виплати 100 000 грн військовослужбовцям, які беруть участь у бойових діях безпосередньо на лінії зіткнення, не зміняться – як було торік 100 000 грн, так і залишиться та сама премія.

Проте з 1 лютого збільшиться розмір щомісячного грошового забезпечення військовослужбовців у середньому на 50%. Якщо військовослужбовець отримував 13 000 грн – таке мінімальне грошове забезпечення було торік – то з 1 лютого військовослужбовець отримуватиме не менше 20 000 грн. Це три мінімальні зарплати. На передовий військовослужбовець із мінімальним грошовим забезпеченням отримуватиме додатково 100 000 грн – за місяць у нього буде 120 000 грн.

Крім військовослужбовців, які беруть участь у бойових діях на передовій, 100 000 грн щомісяця продовжать отримувати за час виконання бойових завдань:

→ військовослужбовці ракетних військ та артилерії;
льотчики під час виконання польотів у районах ведення бойових дій;
→ моряки;
→ військові медики (цього року їх виділили в окрему категорію як військовослужбовців, які винагородять 100 000 грн щомісяця);
→ зенітно-ракетні війська та протиповітряні війська, які виконують завдання у районі проведення бойових дій.

Винагороду у розмірі 30 000 грн щомісяця отримуватимуть військовослужбовці, які входять до складу угруповань Сил оборони та виконують бойові чи спеціальні завдання згідно з бойовими наказами чи розпорядженнями командирів військових частин. Крім того, таку винагороду отримуватимуть військовослужбовці, які виконують завдання всебічного забезпечення угруповань Сил оборони, а також військовослужбовці, які перебувають у підрозділах, які зараховані до складу резерву головнокомандувача ЗСУ. 30 000 грн виплачуватимуть лише за період виконання цих спеціальних бойових завдань.

Також у Міноборони роз'яснили, кому зменшать грошове забезпечення. Грошова винагорода не виплачуватиметься військовослужбовцям, які проходять службу у військових частинах та підрозділах, що не входять до складу угруповань Сил оборони чи резерву главкома ЗСУ, які перебувають за межами районів ведення бойових дій. Це можуть бути навчальні центри, органи військового управління, тилові бази та інше.

Якщо військовослужбовець, який отримував 100 000 грн, буде поранений, травмований або контужений у бою, він отримає винагороду у розмірі 100 000 грн. Також ця винагорода зберігається за час відпустки після лікування, якщо поранення було важким. Ступінь важкості поранення визначають військові лікарські комісії.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]