Зеленський почав ліквідацію самостійності НАБУ та САП - ЗМІ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Влада розпочала демонтаж антикорупційних інституцій в країні, а також кампанію по дискредитації НАБУ та САП.

Про це повідомили джерела Цензор.НЕТ.

Раніше співрозмовники видання попереджали, що влада почала кампанію з ліквідації незалежності НАБУ.

Як стверджує джерело, кампанія проти НАБУ стала відповіддю на розслідування проти ексвіцепрем'єра Олексія Чернишова, якого підозрюють у зловживанні службовим становищем та одержанні хабаря.

Таким чином, зазначив співрозмовник, влада хоче позбавити антикорупційні органи можливості проводити незалежні слідчі дії (зокрема здійснювати прослуховування). Також метою позбавлення антикорупційних органів можливості вести справи проти представників партії влади та оточення президента Зеленського.

Фото з відкритих джерел

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Новини партнерів

Реклама

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]