Журналісти підрахували, що кожен п'ятий загиблий мобілізований рашист не прожив і двох місяців після отримання повістки

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Кожен п'ятий російський мобілізований, що загинув, не прожив на війні і двох місяців. Такого висновку дійшли журналісти "Важливих історій" та Conflict Intelligence Team.

Для підрахунків використовувалися дані з відкритих джерел: на їх основі було складено список із імен майже трьох тисяч мобілізованих, які загинули в період з 21 вересня 2022 року по 1 вересня 2023-го. З них дата загибелі відома у 1,9 тисяч людей. У випадку, якщо точна дата мобілізації невідома, для розрахунку зазначалася найчастіше зустрічається – 22 вересня 2022 року. До списку також не включали тих, хто прийшов до військкомату за повісткою добровільно.

Згідно з дослідженням, у перший місяць після мобілізації загинули щонайменше 130 людей. Аналітики CIT вважають, що на термін життя мобілізованих після відправлення на фронт впливає інтенсивність бойових дій. Так, найбільші втрати серед російських мобілізованих припали на осінь 2022 і весну 2023-го.

Читайте також:  Міністерство праці та соцзахисту РФ замовило 230 тисяч посвідчень для сімей загиблих на війні

Середній вік загиблого мобілізованого зі списку "Важливих історій" та CIT – 33 роки. Понад половину загиблих було від 30 до 45 років. Кожен десятий загиблий мобілізований молодший за 25 років. У списку всього чотири особи, які протрималися на фронті понад 11 місяців.

У списку журналістів найбільшим із погляду втрат серед російських мобілізованих став удар ЗСУ по російському табору в Макіївці першого січня 2023 року. Тієї ночі загинуло щонайменше 139 мобілізованих з однієї тільки Самарської області. Друга значуща з погляду втрат дата – 24 жовтня. Тоді група російських військових потрапила під обстріл у районі Нової Каховки на Херсонщині. Цього ж дня кілька мобілізованих загинули у районі Чорнопопівки.

Близько 100 людей зі списку журналістів за рік після початку мобілізації загинули в районі Донецька (крім загиблих у Макіївці). Не менше 40 мобілізованих навесні та влітку 2023 року загинули у боях під Бахмутом, понад 30 – під Вугледаром, не менше 24 – під Макіївкою Сватівського району Луганської області.

«Аргумент»


В тему: 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

18:06
«Відмазки ніхто не прийме»: як діти еліти Ізраїлю пішли на війну
16:01
Кібербитва за врожай: як штучний інтелект змінює сільське господарство
14:14
Як Хав'єр Мілей "робитиме Аргентину великою": президент-лібертаріанець обіцяє "знести" Центробанк, перейти на долар і заборонити аборти
12:45
Зеленський в Аргентині хоче подивитися в очі Орбану. Путіну він вже подивився
10:08
"Ми - народна революція". Що відбувається в М'янмі, де за два роки громадянської війни свої будинки залишили майже два мільйони людей
08:00
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 10 грудня
20:00
У неділю мокрий сніг і дощ на півдні та сході України
18:16
Проблеми ЗСУ: адміністрування, контрнаступ і чи змінить Сирський Залужного
16:14
Shahed з 4G, нічні дрони, безуспішна РЕБ: Сергій Флеш про ситуацію на війні
14:01
Диверсія: Рада дала САП незалежність, але підступно відмовила в процесуальних інструментах; 1000 проваджень під загрозою закриття

Підписка на канал

Через те, що Facebook видалив сторінку видання «Аргумент» з 15 тис підписників за публікацію фото знищених окупантів на початку війни, ми вимушені створити канал у Телеграм, де окрім публікацій з сайту будуть додаткові інформаційні повідомлення. Всі бажаючі можуть підписатись натиснувши кнопку нижче.

 

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]