Зранку ворог обстріляв Херсон, Миколаїв, Черкаси

|
Версия для печатиВерсия для печати

На світанку 21 квітня під час оголошеної повітряної тривоги в Миколаєві, Херсоні та Черкасах пролунали вибухи.

Про це повідомили міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич, суспільний мовник "Суспільне. Херсон", "Суспільне. Черкаси".

У Черкасах пошкоджено об'єкт інфраструктури.

У Павлограді через обстріл горіло підприємство. Ворог ив КАБами по Новопавлівській громаді

У ніч проти понеділка, 21 квітня 2025 року, війська РФ атакували ударними дронами територію Дніпропетровщини.

Про це повідомив у телеграм-каналі голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

Як зазначається, внаслідок атаки у Підгородненській громаді Дніпровського району зайнялися суха трава та господарська споруда. Понівечено дачний будинок.

За даними ОВА, у Павлограді сталася пожежа на харчовому підприємстві.

Також зазначається, що FPV-дроном агресор вдарив по Межівській громаді Синельниківського району. Пошкоджена інфраструктура.

 

"КАБами вгатив по Новопавлівській громаді. Наслідки з'ясовуються. Марганець Нікопольського району ворог обстріляв з важкої артилерії. Попередньо, люди не постраждали", - додають в ОВА.

Зображення вгорі: українська броньована військова машина неподалік лінії фронту в Дніпропетровській області, 19 квітня 2025 року. Фото: Roman Pilipey / AFP / Scanpix / LETA

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

Підписка на канал

Новини партнерів

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]