Агентство Fitch підвищило рейтинги Ощадбанку та ПриватБанку

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило довгострокові рейтинги Ощадбанку та ПриватБанку з "В-" до "В", з позитивним прогнозом.

Про це повідомили в пресслужбах банків, зазначає Espreso.tv.

"Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило рейтинг Ощадбанку з "В-" до "В". Прогноз – "позитивний", - ідеться в повідомленні Ощадбанку.

Рейтинг фінансової стійкості банку ("b-") також поставлений на перегляд в бік підвищення (Rating Watch Positive – RWP).

RWP "відображає очікування Fitch, відповідно до яких посилення макроекономічної стабільності в Україні, хороші економічні перспективи, а також подальша стабілізація кредитного профілю держави повинні мати позитивні наслідки для кредитоспроможності банку як самостійної одиниці. Погляд Fitch на операційне середовище в Україні також враховує показники, що свідчать про відновлення банківського сектору, покращення загального рівня платоспроможності та зниження ризиків рефінансування", - цитує пресслужба висновки агентства. Окрім позитиву, згаданого вище, агентство  зазначило покращення здатності державних органів влади України надавати підтримку банку. При цьому "схильність" держави до надання підтримки Ощадбанку є "високою", зважаючи на його "100% державну власність, високу системну важливість, а також уже відомі факти надання такої підтримки за інших урядів".

Короткостроковий рейтинг Ощадбанку в іноземній валюті підтверджено на рівні «В», національний довгостроковий рейтинг – на рівні «АА (ukr)» із стабільним прогнозом.

Як у пресслужбі ПриватБанку, агентство Fitch Ratings повідомило про підвищення довгострокових рейтингів дефолту емітента (РДЕ) ПриватБанку в іноземній і національній валюті на рівні "B" з позитивним прогнозом".

Рейтинг підтримки (SRF) ПриватБанку також підвищено до рівня відповідно "B", рейтинг життєздатності (VR) підтверджено на рівні "b" з переглядом на підвищення. При цьому рейтинг SRF відображає думку Fitch про потенційну державну підтримку банку, якщо вона знадобиться, з урахуванням високої системної важливості банку.

За інформацією Fitch, короткострокові РДЕ в іноземній валюті ПриватБанку підтверджено на рівні "B", а національні довгострокові рейтинги – на рівні "AA (ukr)", що відображає високу кредитоспроможність банку порівняно з іншими банками у межах України.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У вівторок в Україні буде сухо, вдень близько 0°
18:06
Марина Данилюк-Ярмолаєва розповіла, навіщо Банкова знов витягла покидька Поворознюка
16:05
Новини ТОП-шахрайства та VIP-корупції: Кабмін надав 23 млрд грн ДПСУ на закупівлю боєприпасів в обхід "Агенції оборонних закупівель". Ми на межі скандалу, - Згурець
14:02
Заволодіння державною землею на Сумщині: САП завершила слідство у справі Сольського - типового "слуги народу"
13:39
На річці Оскіл та на кордоні з рф на Харківщині досі не побудовані фортифікації. Росіяни переходять Оскіл і далі - Борова, Ізюм, Балаклія, - Безугла
13:23
Тисяча книжок – майбутнім офіцерам НГУ
12:03
Безпідставне затягування справи: Вища рада правосуддя відкрила дисциплінарну справу щодо корумпованої судді Октябрського райсуду Полтави Марини Материнко
10:01
У Румунії на парламентських виборах перемагають демократичні сили
09:17
Байден помилував свого сина Гантера, Трамп емоційно відреагував
09:09
Канцлер Німеччини Шольц прибув до Києва

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]