Американська Westinghouse займеться безпекою українських АЕС

|
Версия для печатиВерсия для печати

Транснаціональна компанія Westinghouse підписала з українськоою НАЕК Енергоатом контракт на поставку систем моніторингу для чотирьох блоків Запорізької АЕС.

Про це повідомляє УНІАН.

Ця поставка є частиною комплексної програми підвищення безпеки українських АЕС, яка виконується в рамках кредитних угод з Європейським банком реконструкції та розвитку і Європейським співтовариством з атомної енергії.

Westinghouse поставить системи аварійного та післяаварійного моніторингу, а також системи контролю концентрації водню для блоків №3, №4, №5 та №6 Запорізької АЕС. Модифікації включають системи моніторингу разом з апаратурою контролю під час проектних і запроектних аварій, а також різні додаткові компоненти.

В обсяг робіт за контрактом включаються також шеф-монтаж, навчання персоналу, гарантії на обладнання та послуги. В ході виконання проекту Westinghouse буде працювати разом з українськими компаніями, в тому числі з Вестрон - спільним підприємством Westinghouse і НВО Хартрон.

У 2011 р Кабінет міністрів затвердив комплексну програму підвищення рівня безпеки енергоблоків АЕС на 2012-2017 рр. У 2015 року уряд продовжив терміни її виконання до 2020 р Загальна оціночна вартість програми становить понад 1,4 млрд євро, в тому числі за рахунок кредитів ЄБРР і Євроатому - 600 млн євро на паритетних умовах. В результаті виконання цієї програми українські АЕС будуть приведені у відповідність з міжнародними стандартами безпеки згідно з вимогами МАГАТЕ.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]