Аномальна спека буде характерною для найближчих десятиліть (дослідження)

|
Версия для печатиВерсия для печати

В найближчі десятиліття людству доведеться зіткнутися з інтенсивними періодами аномальної спеки.

За даними порталу Axios, який цитує висновки Вищої технічної школи Цюриха, причиною такого явища буде підвищення температури Землі. 

"Головна думка полягає в тому, що в наступні десятиліття нам потрібно підготуватися до більш рекордних піків спеки, які набагато перевершать попередні температурні рекорди", — заявив учасник дослідження Ерік Фішер.

Раніше, досліджуючи причини аномальної спеки, фахівці недооцінювали кліматичні зміни. Згодом науковці вивчали зміни характеристик спеки, яка триває тиждень - на кшталт того, що недавно спостерігалося у США та Канаді, залежно від викидів парникових газів.

Отож, за умови високих показників викидів, в період з 2021 по 2050 роки випадки аномальної спеки можуть траплятися від двох до семи разів частіше, а від 2051 року до 2080 року - від трьох до 21 разу частіше. Тут варто зауважити, що за 10 років Земля нагрівається на 0,18 градуса. Це швидше, ніж протягом попередніх 40 років. 

За словами Фішера, результати дослідження свідчать, що викиди парникових газів потрібно скоротити якнайшвидше. 

Викиди парникових газів зробили нашу планету більш ніж на 1° C теплішою, ніж у доіндустріальні дні. Це продукує екстремальну погоду, і з підвищенням рівня шкідливих викидів ситуація погіршуватиметься. Починати адаптуватися до нового майбутнього варто вже зараз, адже через зміну клімату у світі може не залишитися жодного безпечного місця.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]