Богатейшие россияне за три дня обеднели на $16 млрд - Bloomberg

|
Версия для печатиВерсия для печати

Богатейшие жители России после объявления в пятницу Минфином США новых санкций за несколько дней потеряли более $16 млрд, сообщает агентство Bloomberg.

По его данным, 26 из 27 россиян, входящих в ежедневно обновляемый список Bloomberg Billionaires Index, понесли убытки.

Больше всех потерял генеральный директор «Норникеля» Владимир Потанин, который потерял $2,2 млрд, за ним следуют глава «Лукойла» Вагит Алекперов (—$1,37 млрд), владелец «Реновы» Виктор Вексельберг (—$1,28 млн) и владелец «Русала» Олег Дерипаска (—$905 млн).

При этом, по данным Forbes, Дерипаска потерял еще больше: по данным издания, его убытки составили $1,3 млрд. В списке пострадавших от санкций упоминаются и другие богатые россияне: совладелец НОВАТЭКа Леонид Михельсон (—$800 млн), крупнейший акционер «Северстали» Алексей Мордашов (—$530 млн), а также сенатор Сулейман Керимов (—$840 млн).

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]