Черновецкий, Довгий, Басс и Кильчицкая не фигурируют в 54 уголовных делах по Киевской мэрии

|
Версия для печатиВерсия для печати

Правоохранительными органами Украины сегодня расследуются 54 уголовных дела в отношении чиновников Киевской городской государственной администрации (КГГА).

В подавляющем их числе фигурантами выступают рядовые служащие КГГА или «технические исполнители», занимавшие мелкие чиновничьи должности. В числе фигурантов уголовных дел нет ни Л.Черновецкого, ни О.Довгого, ни Д.Баса, ни И.Кильчицкой — лидеров организованной преступной группировки Л.Черновецкого.

В международном розыске пребывает только бывший зять действующего мэра Леонида Черновецкого и бывший глава управления коммунальной собственности Чуб.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]