Чиновник Кіровоградської ОДА хотів 500 доларів за посаду лікаря, його оштрафували

|
Версия для печатиВерсия для печати

Ленінський райсуд Кропивницького затвердив угоду про визнання винуватості у справі про зловживання впливом.

Про це повідомляє  «Судовий репортер» із посиланням на вирок від 15 червня.

Обвинувачений працював начальником відділу управління персоналом та режимно-секретної роботи, заступником начальника управління фінансово-бюджетного забезпечення та управління персоналом департаменту охорони здоров`я Кіровоградської ОДА.

У кінці грудня 2020-го до одного чоловіка звернувся його знайомий з Дніпра проханням допомогти щодо майбутнього працевлаштування за спеціальністю в медичних закладах Кіровоградської області.

У січні 2021 року чиновник повідомив, що за вплив на службових осіб департаменту та позитивний результат щодо підготовки документів зі зміни спеціалізації, а також майбутнє працевлаштування необхідно в найкоротший строк передати йому гроші, при цьому на аркуші паперу власноручно написав: «500 доларів США».

Обвинувачений сказав чоловіку, що для його знайомого є вакантне місце лікаря-інфекціоніста в одному із закладів, але для цього треба оформити заяву від закладу до департаменту охорони здоров’я Кіровоградської ОДА та Міністерства охорони здоров’я, долучити копії відповідних документів про підтвердження освіти та ін.

У присутності свідка обвинувачений подзвонив  керівнику «Світловодської Центральної районної лікарні» і дав вказівку підготувати лист до департаменту охорони здоров’я Кіровоградської ОДА про можливість працевлаштування конкретної особи на посаду лікаря-інфекціоніста.

Кандидат на посаду лікаря та його знайомий, порадившись, звернулися у правоохоронні органи. Передачу грошей задокументували.

До суду надійшла угода про визнання винуватості.

Ексчиновнику призначили узгоджене покарання – 59 тис. 500 гривень штрафу. Крім того, він повинен оплатити 9 153 гривень витрат на експертизи, в основному дактилоскопічні дослідження.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]