Чисельність населення України в 38 млн осіб - Інститут демографії

|
Версия для печатиВерсия для печати

Інститут демографії НАНУ вважає, що на вільній від окупації території Україні проживає десь 38 млн людей.

Про це сказала керівниця інституту, академік Елла Лібанова в інтерв'ю "Лізі".

"Якщо оперувати поняттям постійного населення, тобто враховувати людей, що менше року поспіль знаходяться за кордоном, то 38 мільйонів – без частини Донбасу та Криму", - сказала Лібанова.

Вона вважає, що приблизно 2,5-3 млн українців знаходяться за кордоном на заробітках.

До 2050 року, прогнозують в НАНУ, чисельність населення скоротиться до 30 млн осіб.

Оцінка НАНУ набагато менша даних Держстату, який оцінює кількість постійного населення у 41,60 млн осіб, і приблизно дорівнює підрахунку чисельності населення, яке провів Кабінет міністрів у 2020 році. Він показав, що в Україні залишилося лише 37,289 млн осіб. Лібанова критикувала це дослідження.

Перший і поки що останній перепис у незалежній Україні провели 2001 року. Тоді чисельність населення країни становила 48,457 млн осіб. До цього українців "переписували" ще в складі СРСР 1989 року. Тоді в Українській РСР проживало 51,7 млн. осіб.


На цю тему:

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]