Члени Радбезу ООН викрили сутність російської пропаганди щодо Одеської трагедії

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Члени Радбезу ООН, які ухвалили спільну заяву за результатами неофіційного заходу, влаштованого Росією з приводу Одеської трагедії 2 травня, викрили сутність російської пропаганди та закликали РФ негайно припинити агресивну й дестабілізуючу діяльність в Україні та політизацію людських трагедій.

Про це заяви у коментарі Укрінформу постійний представник України при ООН Сергій Кислиця.

«Організований сьогодні неформальний захід є черговою спробою зловживання майданчиком ООН з боку постійного члена РБ ООН – Російської Федерації. Російська сторона продовжує використовувати цю трагедію для розпалювання ворожнечі й ненависті», - сказав він. За словами дипломата, Україна вітає спільну заяву, яка «чітко викриває сутність російської пропаганди».

Представлені сьогодні «російські так звані свідчення та дезінформація», додав Кислиця, не мають нічого спільного з трагічними подіями в Одесі 2 травня, а спрямовані винятково на реалізацію масштабної пропагандистської кампанії РФ.

У середу Російська Федерація намагалася поширити неправдивий наратив про Україну, влаштувавши в штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку неофіційний захід із залученням членів Ради Безпеки, присвячений річниці трагедії в Одесі, яка сталася 2 травня 2014 року. До участі в заході в режимі онлайн РФ залучила «свідків» та «учасників» подій, більшість із яких переховуються від правоохоронних органів України на підконтрольних РФ територіях або в Росії. Члени Радбезу ООН Естонія, Ірландія, Франція, Норвегія, США, Великої Британія, а також Бельгії та ФРН ухвалили спільну заяву, у якій засудили дії Росі.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]