Депутат Київради від "ОПЗЖ" Сергій Мамоян з бандитської сім'ї, який заробив за рік менше 8 тис. грн, купив автомобіль за мільйон гривень

|
Версия для печатиВерсия для печати

Згідно з декларацією, депутат Київради від фракції "ОПЗЖ" Сергій Мамоян працює асистентом кафедри правознавства в Полтавському інституті економіки і права та іншого джерела постійного доходу не має.

Про це повідомила на своїй сторінці в соцмережі "Фейсбук" активістка Юлія Нікітіна.

"Але ось це взагалі яскраво, я вважаю. Депутат Київради від фракції "ОПЗЖ" Сергій Мамоян, згідно з декларацією, працює асистентом кафедри правознавства в Полтавському інституті економіки і права. Він є братом нардепа від "ОПЗЖ" Суто Мамояна і прокурора Рустама Мамояна. З 2015 по 2020-й був депутатом Полтавської обласної ради від "Партії простих людей" Сергія Капліна.

За весь 2020 рік наполегливої ​​роботи асистентом кафедри, Сергій Чолоєвич заробив (згідно з декларацією. - Авт.) 7966 гривень, а іншого постійного доходу (згідно з декларацією) , у нього немає. Тобто, дуже далеко за межею бідності перебуває людина. Але придбав в цьому ж 2020 році автомобіль за мільйон гривень", - підкреслює вона.

Сім'я Мамоян має репутацію бандитського сімества, яка злочинно паразитує на Україні. А сам Сергій Мамоян, будучи депутатом Полтавської обласної ради, організовував корупційне голосування за передачу стратегмчних газових родовищ де-факто під контроль Російської Федерації. Подробиці цієї диверсіі можете дізнатися з пуюлікації Полтавский облсовет: коллективная безответственность? Нет, групповое преступление.

На фото угорі: Сергій Мамоян (ліворуч) любить "пафосні" ресторани, тоді як найкращою їжою для нього і його братів була б арестантська пайка, а майбутнім - депортація

 

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]