Доплати поліцейським торік зросли утричі і склали 1,3 млрд грн

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Співробітники Національної поліції, яких налічується понад 152 тисячі, у минулому році отримали матеріальної допомоги на суму понад 1,3 млрд грн. Це понад утричі більше, ніж виплати у 2019-му.

 

Про це видання  «Слідство.Інфо» довідалося з відповідей на запит департаменту комунікації МВС.

Як ідеться у документах, найбільша частка із загальної суми доплат для поліції у 2020 році припадає на матеріальну допомогу для вирішення «соціально-побутових питань». Такої допомоги виплатили на суму 731 млн грн. Примітно, що в 2019 році соціально-побутова допомога для поліцейських була в 15 разів меншою і складала трохи більше 48 млн грн.

550 млн грн із загальної суми доплат склала матеріальна допомога на оздоровлення, а близько 46 млн грн — грошова допомога на час відпусток.

Як раніше розповідало «Слідство.Інфо», майже пів мільйона гривень на вирішення побутових питань торік отримав голова Національної поліції Ігор Клименко та троє його заступників. У той же час керівники Нацполу, які володіють квартирами, машинами та мільйонними заощадженнями, купували нові джипи та сонячні електростанції у минулому році. Водночас вказану допомогу отримали обрані заступники керівника Нацполу. Хто саме — визначав особисто міністр Арсен Аваков. Додамо, що Аваков 13 липня подав у відставку, пропрацювавши на цій посаді більше семи років.

Як пояснили нам у МВС, критеріїв та принципів надання такої соціально-побутової допомоги закон не передбачає. Співробітнику МВС достатньо подати рапорт, який має затвердити його керівник.

Загалом, як свідчать отримані журналістами дані, структури, підпорядковані Міністерству внутрішніх справ, торік отримали доплат на суму понад 3,4 млрд грн. Із них найбільше отримав саме Нацпол. Варто зауважити, що чисельність поліції є найбільшою серед органів та підрозділів МВС. 

Загалом понад 734 млн грн доплат у минулому році отримала Держслужба з надзвичайних ситуацій, 534 млн грн — Нацгвардія, 509 млн грн — Держприкордонслужба, понад 235 млн грн — МВС та понад 73 млн грн — міграційна служба.

Зауважимо, що Міністерству внутрішніх справ декілька разів виділяли кошти на доплати його співробітникам із так званого «ковідного фонду». Цей фонд було створено після початку пандемії COVID-19 навесні 2020 року. Його обсяг становив 64,7 млрд грн.

Зокрема, у червні минулого року МВС отримало понад 2,7 млрд грн з «ковідного фонду». А вже в жовтні 2020-го — ще близько 2 млрд грн. У червні цього рок Уряд виділив Міністерству внутрішніх справ іще 800 млн грн з цього фонду.

«Аргумент»

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У п'ятницю дощитиме в Карпатах і на сході, вдень до +20°С
19:59
Українці гинуть за мільярди Ахметова: благодійне товариство ФК "Шахтар" отримало бронь від мобілізації
19:28
США та Великобританія перевіряють криптовалютні транзакції на суму понад $20 млрд, що пройшли через російську біржу
19:10
The Telegraph: Яка зброя може змінити хід війни в Україні
18:46
Зеленський: рф готує новий наступ у травні-червні, ми не готові до цього (уточнення)
18:07
Як Китай поглинає колись вільний Гонконг
16:59
Чисельність населення України на вільних територіях 31,5 мільйона
14:10
«Чия система витримає, той і переможе»: що стоїть за останніми обстрілами росією енергетичної інфраструктури України
13:59
РПЦ оголосила “священну війну” Україні (документ)
12:04
Бурштинська та Ладижинська ТЕС зруйновані майже повністю: чим Україні загрожують нові атаки на енергосистему

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]