Двох одіозних членів ВРП звільнили за власним бажанням

|
Версия для печатиВерсия для печати

Вища рада правосуддя вирішила звільнити Олексія Маловацького та Павла Гречківського з посади членів Вищої ради правосуддя за власним бажанням.

Про це інформують у ВРП.

“Вища рада правосуддя вирішила звільнити Маловацького Олексія Володимировича з посади члена Вищої ради правосуддя за власним бажанням 26 січня 2022 року. Вважати останнім днем повноважень Маловацького Олексія Володимировича як члена Вищої ради правосуддя 26 січня 2022 року”, - ідеться в повідомленні.

Окрім того повідомляється, що ВРП вирішила звільнити Павла Гречківського з посади члена Вищої ради правосуддя за власним бажанням 26 січня 2022 року.

Окрім того, згідно з порядком денним засідання 20 січня 2022 року, ВРП мала розглянути питання про звільнення з посади члена Вищої ради правосуддя Валерія Сухового за власним бажанням. Згодом у ВРП поінформували, що питання про звільнення Сухового “не включено до порядку денного у зв’язку з відкликанням заяви”.

Як повідомлялося, на засіданні 20 січня Вища рада правосуддя ухвалила відкласти розгляд питання про обрання голови Вищої ради правосуддя. Дата, на яку відклали засідання, не повідомляється.

Олексій Маловацький та Павло Гречківський обрані членами Вищої ради правосуддя з’їздом адвокатів України та склали присягу члена ВРП 15 лютого 2019 року.

23 січня 2020 року Олексій Маловацький обраний заступником голови Вищої ради правосуддя.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]