Главарь терористов Лисичанска встретился с советником Путина в Ялте

|
Версия для печатиВерсия для печати

Террорист Алексей Мозговой засветился в Ялте в компании советника Путина

Курортники покидают полуостров, зато теперь на пляжах ЮБК можно встретить террористов из Донецка и Луганска. Крым стал их лежбищем.

Вчера полевого командира боевиков Алексея Мозгового, который объявлен в Украине в розыск, видели в Ялте, а именно в отеле Ялта-Интурист, сообщает сайт Подробности.

В компании знаковых российских политиков — советника президента России Сергея Глазьева и члена президентского совета по правам человека Максима Шевченко.

Здесь они за одним столом обсуждали, кто же виноват в конфликте на Востоке Украины. Хотя это вопрос риторический, по мнению собравшихся, конечно же Киев и США.

Не исключено, что здесь же, под крымским солнцем загорают Александр Бородай и Игорь Стрелков, по крайней мере, в «Интуристе» их ожидали, но так и не дождались.

То ли на процедурах задержались, то ли решили не светиться на публике. То ли сегодня не сильно востребованы.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]