Грузия начинает строить 15 ГЭС

|
Версия для печатиВерсия для печати

В ряде регионов страны уже на днях стартует строительство 15 новых ГЭС.

Об этом сообщила пресс-спикер президента Грузии Манана Манджгаладзе. «Это продолжение той политики, которую правительство Грузии осуществляет, начиная с 2003-2004 годов. Это создание еще больших гарантий энергетической независимости страны», — сказала она.

По словам пресс-спикера, в общей сложности, в рамках реализации данных проектов в течение 2012 года будут трудоустроены 13 000 человек.

«Нашей задачей остается обеспечение того, чтобы страна не возвращалась в прошлое, к тем проблемам, которые коснулись каждого из нас, которые еще 7-8 лет назад серьезно беспокоили нас и долгие годы оставались нерешенными. Это отсутствие электроэнергии, газа, холод и темнота», — сказала Манджгаладзе.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Через те, що Facebook видалив сторінку видання «Аргумент» з 15 тис підписників за публікацію фото знищених окупантів на початку війни, ми вимушені створити канал у Телеграм, де окрім публікацій з сайту будуть додаткові інформаційні повідомлення. Всі бажаючі можуть підписатись натиснувши кнопку нижче.

 

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]