Известного "вора в законе" Андрея Недзельского (Неделя) отпустили в Болгарии

|
Версия для печатиВерсия для печати

Согласно информации наших источников, известный "вор в законе" из списка СНБО по прозвищу Андрей Недзельский (Андрей Неделя, Андрей Львовский) через несколько дней после ареста был отпущен болгарскими властями и находится под домашним арестом на территории Болгарии.

Об экстрадиции Андрея Недзельского на территорию Украины на данный момент речь не идет.

Напоминаем, объявленного в международный розыск "вора в законе"  Андрея Недзельского, задержали 7 июля, во время прохождения им таможенного контроля в аэропорту города Софии, когда Андрей Недзельский по поддельным документам пытался прибыть в Болгарию. Во время таможенного контроля "Неделя" предоставил документы на имя другого лица. По информации МВД задержанного криминального авторитета планировали экстрадировать на территорию Украины.

Согласно информации наших источников, такое решение было принято благодаря передачи суммы в размере 2 500 000 евро одному из высокопоставленный болгарских чиновников из силового блока.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]