Кабмин обнародовал списки первых уволенных чиновников согласно закона "Об очищении власти"

|
Версия для печатиВерсия для печати

Кабинет министров обнародовал список первых чиновников, уволенных в рамках закона "Об очищении власти".

Об этом пишет Украинская правда.

Список состоит из нескольких частей. В первой части указан 21 чиновник центральных органов исполнительной власти, уволенный в соответствии с законом о люстрации.

 
Во второй части указаны 19 чиновников, которые должны были быть уврлены, но подали в отставку самостоятельно.

 
В третьей части указаны 10 чиновников, освобождение которых не относится к полномочиям Кабмина, поэтому правительство сделало представление на их увольнение президенту.

 Наконец правительство также попросило президента уволить одного губернатора - председателя Кировоградской ОГА Сергея Кузьменко.
«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]