Кабмин влил в Нафтогаз более 100 млрд грн

|
Версия для печатиВерсия для печати

Кабинет министров Украины увеличил уставный капитал Национальной акционерной компании «Нафтогаз Украины» до 160,45 млрд грн с 55,84 млрд грн.

Соответствующее постановление правительства обнародовано на Урядовом портале.

Ранее Кабинет министров принял решение увеличить уставный капитал «Нафтогаза Украины» за счет выпуска облигаций внутреннего государственного займа для расчетов за импортный газ. Согласно решению Кабмина, ценные бумаги выпускаются со сроком обращения до 10 лет и ставкой до 14,5% годовых. В марте Минфин выпустил ОВГЗ для докапитализации НАК «Нафтогаз Украины» на 17,2 млрд грн. В апреле – еще на 8,9 млрд грн.

«Нафтогаз» — крупнейшая компания Украины. 97 % нефти и газа всей страны добывается предприятиями этой компании. НАК осуществляет переработку природного газа, нефти и газового конденсата на пяти украинских ГПЗ (газопереробатывающих заводах), что являются собственностью компании. Таким образом компания производит сжиженный газ, топлива и прочие нефтепродукты.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]