Комісія МОЗ рекомендувала звільнити ректорку медунівеситету Амосову

|
Версия для печатиВерсия для печати

Комісія МОЗ рекомендує Міністерству охорони здоров‘я України достроково розірвати контракт з ректоркою Національного медичного університету Богомольця Катериною Амосовою у зв’язку із невиконанням умов контракту у 2017 році.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила в.о. міністра Уляна Супрун.

«Сьогодні мав відбутися звіт ректора Національного медичного університету Богомольця Катерини Амосової — згідно з визначеним Міністерством графіком заслуховування. Натомість Катерина Амосова вже вдруге відсутня у день представлення звіту, котрий був визначений Міністерством заздалегідь та про який було повідомлено завчасно», — йдеться у повідомленні.

Уляна Супрун зазначила, що сьогодні Комісія Міністерства ознайомилася та провела публічне обговорення основних показників діяльності очолюваного Катериною Амосовою навчального закладу у 2017 році за її відсутності. Було озвучено низку суттєвих зауважень, які свідчать про порушення умов контракту.

«Одноголосне рішення Комісії МОЗ наступне: 1. Визнати роботу Катерини Амосової у 2017 році незадовільною.

2. Рекомендувати Міністерству охорони здоров‘я України достроково розірвати контракт з Катериною Амосовою у зв’язку із невиконанням умов контракту у 2017 році», — зазначено в повідомленні.

«Аргумент»


В тему:

 

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]