Коррупция: банк сына Президента Украины обслужит ГНАУ, руководимую другом сына Президента

|
Версия для печатиВерсия для печати

УкрБизнесБанк Александра Януковича намерен оборудовать налоговые инспекции в стране своими терминалами приема налоговых платежей, сообщает «Український тиждень» со ссылкой на «Forbes Украина».

В планах банка оборудовать налоговые инспекции по всей стране терминалами для приема налоговых платежей. В четырех налоговых инспекциях Донецка такие аппараты уже установлены.

УкрБизнесБанком до 2010 года руководил нынешний глава НБУ Сергей Арбузов.

Сейчас банк имеет 67 отделений, основная часть которых, как и головной офис, расположены в Донецкой области.

УкрБизнесБанк тесно связан с интересами старшего сына Виктора Януковича Александра.

Теперь Александр Янукович владеет также другим банком — ПАО «Всеукраинский Банк Развития», председателем правления которого, является мать главы НБУ Сергея Арбузова — Валентина Арбузова.

Как известно, ГНАУ в начале ноября возглавил Клименко Александр Викторович, друг старшего сына Президента Александра.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]