МНС України: все під контролем, врятованих стало більше, а надзвичайних ситуацій менше

|
Версия для печатиВерсия для печати

В порівнянні з аналогічним періодом 2010 року, кількість надзвичайних ситуацій зменшилась на 19% (2011– 163 НС, 2010 – 200 НС), кількість жертв від надзвичайних ситуацій, пожеж і подій на водних об’єктах – зменшилась на 12% (2011– загинуло 3 тис. 588 осіб, 2010 – 4 тис. 92), матеріальні збитки від надзвичайних ситуацій – зменшились у 10 разів (2011– 71,6 млн. грн., 2010 – 755 млн. грн.). Про це повідомив директор Департаменту управління рятувальними силами Григорій Марченко під час підсумкового засідання Колегії МНС України за результатами роботи Міністерства у січні-вересні 2011 року.

За його словами, за 9 місяців підрозділами МНС врятовано 6 тис. 288 осіб, ліквідовано понад 45 тис. пожеж, не допущено знищення близько 12,5 тис. будівель і понад 700 одиниць техніки, знешкоджено понад 72 тис. вибухонебезпечних предметів, розміновано понад 3 тис. 300 га території держави.

Директор Департаменту наголосив, що одним з найважливіших завдань Міністерства у 2011 році була організація заходів з протидії пожежам в природних екосистемах. Суттєво зменшити масштаби і матеріальні збитки від пожеж вдалося завдяки тому, що підрозділи реагували на них на початковій стадії виникнення. Крім того, було забезпечено комплексне застосування наземних та авіаційних сил і засобів. Так, для гасіння пожеж з повітря та спостереження було залучено 24 авіаційні засоби від МНС, Міноборони та Держлісагентства. У регіонах з найбільшою небезпекою виникнення лісових пожеж здійснювалося чергування авіації МНС і Міноборони.
Григорій Марченко наголосив, що завдяки оперативному залученню чергових вертольотів з водозливними пристроями МНС та Міноборони вдалося у короткі терміни ліквідувати
 
в кінці квітня загорання у прибережній зоні на Київському водосховищі у Чернігівській області, в липні - пожежу в районі Нікітського ботанічного саду поблизу м. Ялта, в серпні - пожежу на території Геройського лісництва в Херсонській області, в жовтні - пожежу в Кримському природному заповіднику біля м. Гурзуф.
Як відзначив директор Департаменту, комплекс вжитих заходів щодо протидії лісовим пожежам у поточному році дозволив знизити їхню кількість на 27 % (2011 – 2 тис. 206 пожеж, 2010 – 3 тис. 22), зменшити площу лісових масивів, пройдену вогнем у 7,4 рази (2011 – 1 тис. 203 га, 2010 – 8 тис. 913 га).
 
«Аргумент»

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

12:11
Від фіктивного днопоглиблення та "буксирних схем" на Одещині — до хабарів із київських маршрутників: суд поновив на посаді одіозного портовика
12:04
З фронту вилучили партію неякісних 82-мм мін
10:20
Ексгумація жертв Волинської трагедії: Україна та Польща ухвалили заяву
10:01
Верховний суд підтвердив, що упц мп не має прав на користування Спасо-Преображенським собором у Чернігові
08:00
Ворог окупував Новоселидівку та Петрівку і просунувся біля 12 населених пунктів
20:00
У середу в Україні хмарно з проясненнями, вдень близько 0°
18:02
"Якщо настане криза чи війна" - ось справжній план стійкості
16:08
На Рівненщині та Одещині три громади перейшли до ПЦУ
14:05
Браковані міни: Міноборони проігнорувало проблеми та відправило боєприпаси на фронт, - ЗМІ
12:08
Верховний Суд поставив крапку в оскарженні націоналізації ПриватБанку: банк не повернуть Ігорю Коломойському

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]