Ніяких таємниць: Укртрансгаз відкрив доступ до показників роботи ПСГ

|
Версия для печатиВерсия для печати

АТ "Укртрансгаз" відкрив публічний доступ до фізичних та комерційних показників роботи підземних сховищ газу (ПСГ).

Про це повідомляє пресслужба компанії.

"Оператор газосховищ України Укртрансгаз відкрив публічний доступ до оперативних та архівних даних про роботу ПСГ України на сайті компанії. Створені аналітичні панелі містять низку фізичних та комерційних показників діяльності вітчизняної системи підземного зберігання газу", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що більша частина оприлюднених даних раніше не була доступна широкому загалу. Зокрема, уперше відкрито публічний доступ до до деталізованої інформації про комерційні показники роботи Укртрансгазу. Серед них - дані про невикористані та вільні комерційні потужності, запаси газу в режимі “митний склад”, зміни у портфоліо замовників послуг.

Згідно з повідомленням, фахівці Укртрансгазу розробили аналітичні панелі на базі хмарного сервісу бізнес-аналітики Microsoft Power BІ. Вони містять усю ключову інформацію, необхідну зацікавленим сторонам: як замовникам послуг зберігання газу, так і представникам ЗМІ та експертам у сфері енергетики.

Наразі система працює у тестовому режимі та буде вдосконалюватися у процесі використання.

Як повідомлялося, Українська енергетична біржа спільно з Оператором газосховищ "Укртрансгаз" з 1 листопада 2021 року дозволили здійснювати торгівлю природним газом, що зберігається в ПСГ у митному режимі "митний склад", та тим, що знаходиться в газосховищах в аналогічному режимі, але на умовах одночасного використання потужності з обмеженнями (short-haul).

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]