На Дунаї відкрили поромну переправу на кордоні з Румунією й для легкових авто

|
Версия для печатиВерсия для печати

Відсьогодні на українсько-румунському кордоні відкрито рух легкового та пасажирського транспорту, а також пішохідний через пункт пропуску поромного комплексу "Орлівка"(Україна) - "Ісакча" (Румунія).

Про це повідомляє адміністрація ТОВ "Поромний комплекс Орлівка".

"...Згідно з рішенням уряду Румунії від 11 лютого 2021 року, з пункту пропуску "Ісакча" (Румунія) зняті карантинні обмеження щодо переміщення легкового, пасажирського транспорту та пішоходів починаючи з 12 лютого 2021 року", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що автомобілісти, водії автобусів та пішоходи можуть перетнути Дунай у пункті пропуску за умови дотримання вимог, пов'язаних з COVID-19. Зокрема, для перетину кордону в напрямку до Румунії чи транзиту потрібні негативний результат тесту ПЛР, зробленого не пізніше 48 годин; підтвердження необхідності в'їзду або транзиту, бажано мати переклад румунською мовою.

При перетині пункту пропуску у напрямку України чи транзиту теж необхідно надати негативний результат тесту ПЛР, зробленого не пізніше 48 годинтому, страхування; підтвердження необхідності в'їзду з метою транзиту без ПЛР-тесту із обов'язковим виїздом з держави протягом 2-х діб.

Із 10 серпня 2020 року перетин кордону через цей пункт пропуску на Дунаї був дозволений тільки для вантажних перевезень.

Поромна переправа "Орлівка-Ісакча" за добу здатна перемістити в кожному з напрямків до 500 одиниць транспорту, в тому числі 150 вантажного і 350 легкового, а також до тисячі пасажирів.

На лінії Орлівка – Ісакча відстань між берегами ріки сягає 900 м, два пороми тут курсуватимуть постійно: один пором українського оператора та один - румунського.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]