Нардеп и владелец сети гипермаркетов Эпицентр Герега платит налоги в казну Путина

|
Версия для печатиВерсия для печати

Александр Герега (на фото), владелец сети гипермаркетов Эпицентр, он же - народный депутат, перекрасившийся с регионала на патриота, перерегистрировал свой бизнес в Крыму и платит налоги в казну агрессора.

Об этом на своей странице в Фэйсбук сообщает журналист Наталья Седлецкая (Natalie Sedletska).

"То есть украинский нардеп признал аннексию Крыма - и с каждого своего нового заработанного миллиона рублей платит минимум 200 000 прямо в бюджет России.

В Украине же Эпицентр уклоняется от уплаты налогов. А налоговики не спешат на это реагировать. Такая история об одном бизнес одного депутата ВР. Расследование программы "Схемы", - пишет Седлецкая.

 

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]